Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Minden előzmény nélkül szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden előzmény nélkül szakított velem bipoláris párom? Van valakinek ilyenben tapasztalata?

Figyelt kérdés
Minden előjel nélkül történt. Fel sem fogom mi történt, miért történt. Valaki?

2018. ápr. 5. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván volt rá oka, csak nem mondta el. Ami azért bizonyos egyszerűségre vall.

Próbáld megbeszélni vele. A szakítás okát nem kisakkozni szokták.

2018. ápr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha depressziós, ebben semmi meglepő nincs, én is csak néztem ki a fejemből, de segített a betegségről való alapos tájékozódás, és máris nem marcangoltam tovább magam annyira.
2018. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez ertheto, en is igy voltam, ilyenkor feldult az allapotod es nem ertessz semmit, ez normalis. Mi annak idejen talalkoztunk es mondott par dolgot, de se velem, se vele nem lehetett beszelni rendesen, ra par honapra megbeszeltuk es jobb volt, tisztan/tisztabban lattam, es rajottem sok dologra, velem es vele kapcsolatban is.

Azt tanacsolom h meg kell ezt beszelni, mert jogod van hozza h tudd miert lett vege, de lehet nem most, lehet kesobb jobb lesz neked (tapasztalatom szerint nekem jobb volt). Addig is fel a fejjel es kuzdj, de ne veszitsd el a buszkeseged.

2018. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem minden előzmény nélküli, az, hogy bipoláris, az maga volt az előzmény.

ennyire labilisak.

amennyiben csaj volt az illető, olvasd el a Prozac-ország c. könyvet.

2018. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bipoláris, ennyi épp elég :D


Labilisak, felejtős.

2018. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!