Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szóval 1hónapja és 2hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval 1hónapja és 2hete szakitott velem? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval 1hónapja és 2hete szakitott velem a barátom arra hívatkozva hogy én teljesen meg változtam és állitólag másképp viselkedek vele amikoris a baráti társaságba együtt vagyunk és hogy én bunkózgatok és flegmázgattam vele meg stb és igy aszt írta az egyik nap hogy ő eszt így már nem bírja és hogy legyen vége...de ha megváltozom akkor visszafogad, de visszont én ezt teljesen másképp gondolom mivel én vele sose bunkóztam sőt folyton csak arra figyeltem hogy neki jó legyen es hogy "megfeleljek" neki és erre ő ezzel jön nah persze még megváltozni na mégmit nem

aprópó nem csak en állitom azt hogy ugyan ugy viselkedtem vele mint ahogyan azt kene hannem mindenki a baráti körünkből, azt mondta hogy én semmivel sem viselkedtem az exemmel másképp előtük na most akkor exem a szakításunk után 2héttel összejött az egyik osztálytársammal na én mikor ezt megtudtam ekkor kicsit dükös lettem, és így mondtam a friss barátnőnek a mondandom hát gondolhatjátok és erre ő kissé beijedt és halk szóval mondva ezt nyögte ki hogy hááát...ez vaan

Na mondom jolvan sűlyedjetek el

Na és akkor most az van hogy eddig exem mindenhonnan letiltot de most valahogyan fura módon feloldott és eszt így furcsálom a történtek miatt na és szünetekbe meg egyenesen rámnéz sőt szemezni próbál velem, de ezt így mégis miért? Vagy mi ezzel mégis a szándéka?


2018. ápr. 7. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokáig tartott ezt kikínlódni?
2018. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!