Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy legyen erőm? 28 hetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hugi* kérdése:

Hogy legyen erőm? 28 hetes kismama vagyok. De a férjem 2 napja benyögte hogy van neki màs nő az életébe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap költözött el. teljesen összetörtem.. Dolgoztam és munka után oda jött hozzàm és mindent elmondott. Sokkot kaptam. És elküldtem azonnal.Jòl tettem? Vajon egyedül egy babával fogok boldogulni? Köszönöm a vâlaszokat! 28N
2018. ápr. 8. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Omg sajnalom

Csalad segit jobb most mint keson derul ki

2018. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. A családodra vagy a barátaira nem tudsz támaszkodni ezekben a nehéz időkben?Kitartás és sok sikert a babához.
2018. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz lehet most neked, de mutasd meg neki, milyen erős nő vagy! Jól tetted szerintem, hogy elküldted, egyedül is boldogulsz majd a babával. Családod, barátaid remélem melletted állnak. Kitartást!
2018. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennél szemetebb dolgot keveset tudok elképzelni :( Kitartás, a nehéz idők mindig elmúlnak egy idő után (tudom, hogy közhely, de igaz). Fordulj a családhoz, a barátaidhoz, melletted fognak állni. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, együttérzek veled :( Hidd el, az ilyen gazemberek előbb-utóbb megkapják a sorstól, amit érdemelnek.
2018. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyedül nehezen fogsz boldogulni,de olyan pasi nem kéne aki mással kavar miközben a gyerekét várom.. Azért néhány nőtársam kinyithatná a szemét időben,h a rosszul müködő kapcsolatba nem feltétlen jo ötlet gyermeket vállalni. Nekem se sikerült időbe kinyitnom,az én férjem a gyermektelen barátnőmmel lépett le.. :( Mondjuk azóta felálltam a parkettáról és egy tisztességes férfi van melettünk. :) Neked is menni fog,család barátok,vértezd jól fel magad. Kitartás. 35N
2018. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnállak kérdező :(

Remélem a családod tud segíteni.

Én is egyedül nevelem a gyermekemet, 4 hónapos volt amikor kidobott az ex...

Nekem sokat segítettek a szüleim és a húgom.

Szívesen beszélgetek Veled, ha szeretnéd.

Kitartást és jó egészséget kívánok Neked és a Picinek!

2018. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis pasas. Pórul jártál és pláne ha elojelet sem adott. De valahogyan húzd ki magad, emeld fel a fejed és igyekezz hinni abban, hogy jobb így mint egy hazug csaloval. A gyerek meg sokkal jobban jár ha most lelep az apja mint ha akkor balheztok mire megszuletik. Sajnálom de kitartást! Én is gyermeket várok nekem még 2het, viszont egy ismerősöm 7honapja hazasodott, 6honapos a kislánya és még mindig hol válnak és orditanak egymásra, hol jól vannak és ez a sok váltás leginkább a kicsit viseli meh
2018. ápr. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten... az eszem megàll. Egyedül nem lesz könnyű, de sikerülhet. Van családi háttered, akik segítenek?
2018. ápr. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Van egy lelki és egy anyagi oldala a dolognak.

Lelkileg pokol lehet, nagyon sajnálom.

Még egy jól müködő kapcsolatban is kihívás a terhesség, baba.Adjon erőt az a kis csöppség.Remélem család, barátok támogatnak.

Anyagilag nem tudom, hogy állsz, de el ne kövesd azt a hibát, hogy önérzetességből nem kérsz majd töle pénzt.

Tudod normál esetben elítélem azokat a nőket akik le akarják húzni az apát, de ez nem az a helyzet.

Szóval gyerektartásból ne engedj egy forintot sem.Még ha jol állsz is anyagilag, legfeljebb félre teszed a gyerkőcnek.

Fel a fejjel, mutasd meg a görénynek, hogy nélküle is boldogulsz.

2018. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy a családodra számithatsz majd! Ezt a gyökeret pedig soha a büdös életbe nem fogadnám vissza! Hidd el nekem, fog ő még könyörögni neked, amikor majd lapátra teszi a szeretője. Majd jön a tipikus dumával, hogy csak egy futó kaland volt, össze volt zavarodva, kezdjétek újra a gyerek érdekében, legyetek újra egy család bla bla..Kérném a gyerektartást, a láthatásról majd a biróság dönt. Sajnálom, hogy egy ilyen undiritó alakkal hozott össze a sors, de aki egyszer megteszi, az máskor is. Próbálj megnyugodni, mert az nem tesz jót a babának sem neked. Légy erős és fel a fejjel!
2018. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!