Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenleg van olyan fiatal...

Noa-noel kérdése:

Jelenleg van olyan fiatal kismama akit elhagyott a párja már terhesség alatt?

Figyelt kérdés

18/L Szerettük volna a babát, de a barátom teljesen megbolondult én már nem bírom idegileg kivagyok, most érettségizem csütörtökön volt a ballagásom amin el is ájultam. Én már próbálkoztam mindennel hogy jó legyen, boldog legyen és akarjon minket, ahogy eddig is de már kilátástalan a helyzet.

Ti hány hetesek vagytok és hány évesek? Ha van valaki fiatal és ilyen cipőben van mint én és ha gondolja én szívesen mellette állnék! Mindenkinek szüksége van egy igaz barátra és csak a bajban mutatkozik meg kire lehet számítani. Gondolok én itt ilyenre is hogy, ha már mást is elhagytak segítsünk mi lányok egymásnak együtt nevelni a piciket!



#egyedül maradt kismama
2015. máj. 4. 14:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
hát várható volt, nemde?
2015. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
A szüleid nem tudnak segíteni, támogatni? Miért akartatok érettségi közepén gyereket?
2015. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Ha van kedved beszélgetni írhatsz nyugodtan.
2015. máj. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%

Mii? Nos a pasidon nem csodálkozom, gyakorlatilag borítékolható volt, hogy ez lesz, akármit is mondott!

Mire föl volt ennyire fontos, ilyen korán gyereket vállalni?

Szüleid?

2015. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
68%
jól ment ma a magyar érettségi?
2015. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
15%
káröröm :D
2015. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
86%

Ezt hogy érted?: "segítsünk mi lányok egymásnak együtt nevelni a piciket" ...csak kíváncsi vagyok, mert erről nekem egy elég fura kép rajzolódott ki a fejemben...

Egyébként pedig a gyerekvállalás egy felnőtt játék, nem iskolásoknak való. Nem azt sajnálom legjobban, hogy te ilyen helyzetbe kerültél, hanem azt, hogy az a baba egy ilyen anyához születik, akinek a legbölcsebb tette az életben eddig az volt, hogy 18 évesen felcsináltatta magát egy olyan fiúval, akinek nem volt kedve gumira költeni és ezért beadta, hogy gyereket akar. Mondanám, hogy buta vagy, viseld a következményeit, csak sajnos nem egyedül fogod viselni, hanem egy ártatlan gyerekkel. gratulálok!

2015. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Jesszusom O__o Hogy lehetsz ennyire hülye, már nem azért? Én is most érettségizem, 18 éves lány vagyok, imádom a barátom, de eszembe nem jutna gyereket vállalni! Miből gondolod majd eltartani??!! Főleg egyedül. Gondolkozhattál volna előre... Sajna nem csak a saját életedet cs*szted el teljesen, de szegény babádét is :(
2015. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Mindketten megbolondultatok,maradjunk ennyiben!
2015. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%
Egy gyerek nem játék, azt fel is kellene nevelni. Ez ma MO-n érettségivel minden munkatapasztalat nélkül még gyerek nélkül sem egyszerű.
2015. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!