Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szakítottatok? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok? Miért szakítottak veletek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem voltunk egy hullámhosszon sok kérdésében, ezért szakítottam.


Engem meg azért tettek ki, mert rájöttem a hazugságaira ill. a hűtlenségére...

N

2018. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megcsalt az exével, majd könyörgött, hogy velem akar lenni. Adtam egy esély, rá fél évre kitalálta, hogy mégiscsak az ex kell neki. Szakítottunk. Most kitalálta, hogy mivel az ex nem akarja visszafogadni (mert lett más párja) , visszajönne. De most meg az ex új pasija megtudta, hogy az én volt párom próbálta visszaszerezni. Fene se tudja, mi fog ebből kisülni.

Nyomorult szappanopera az egész :( én csak békét akarok és egy megbízható párt


29/N

2018. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Velem életemben egyszer szakítottak, az "elviselhetetlen személyiségem" miatt.


Egyszer közösen szakítottunk az exemmel, mert nem ment volna a távkapcsolat.


Egyszer meg azért szakítottam az egyik exemmel, mert felszínes voltam, nem bírtam elviselni az igénytelenségét.

2018. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert nem voltak céljaim, amik neki megfelelnek: menő villantós autó-motor, villantós márkás drága ruhák, újépítésű panellakás. Mert megelégedtem a kertes házzal, az átlag autó autóval, és a nem villantós, ésszerű keretek közt mindenre bőven elég motorral, és a kevésbé márkás, jobb minőségű ruhákkal.

Na meg visszament a műmájerkedő, villantós, felszínen magát sikeresnek mutató, amúgy anyucitól kölcsönkéregető, apuci által vett újépítésűben lakó exéhez, aki meg újra kidobta pár hónap után...

2018. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kiüresedett kissé a kapcsolat, keveselltem a minőségi együtt töltött időt és csak a fáradtságot kaptam mindig indoknak, aztán emiatt sok lett köztünk a feszkó, így jobbnak láttuk szakítani.
2018. febr. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megcsalt. És másba volt szerelmes.
2018. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó szakítás:

1 éves távkapcsolat volt, gyakorlatilag kimondva egy apró kis $zarság miatt volt. (Nem írt 2 napig, én nem írtam rá, majd jött az üzenet, hogy rohadjak meg, én aztán kurwára szerethetem, ha ő nem keres, én le se $zarom...)

Szerettem, de voltak problémák, nem igazán működött, én meg nem tudtam változtatni rajta (ivott, drogozott, + 600 km volt köztünk, havonta tudtunk csak találkozni. Akkor volt 5 éves a lányom, egyedül neveltem, nem akartam magammal rántani az ismeretlenbe + esetlegesen elveszíteni a felügyeleti jogot a fentiek miatt, pláne, hogy az apja így is sakkban tartott dolgokkal... )

1 hónap múlva megkeresett, hogy szeret még mindig, nem tud tovább lépni. Én se tudtam, én is szerettem. Lefeküdtem vele még utoljára, de a leírtak miatt az eszemre hallgattam, nem a szívemre. Azt hittem, beledöglök, de ott hagytam... Majdnem 1 év kellett, hogy tovább tudjak lépni.

2018. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!