Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni?

Figyelt kérdés
A barátnőm elhagyott.Most jöhetnék a közhelyel , hogy ez más mint a többi.De igazából én vagyok más.Mindig egy olyan lányt kerestem mint ő.Nem tudom ,hogy még rendbe tudnám-e hozni.Én 19 éves vagyok és tudom , hogy elöttem van az élet de én nem akarok így élni.Hétköznap kollégiumban lakok.Hétvégére meg mindig haza kell mennem nem lehet itt maradni.Minden hétvégén megöl a magány.De nem akarok olyan emberekkel barát lenni akikkel nem tudok beszélni.Ezért van csak 1 igaz barátom aki most a saját parkapcsolatával van elfoglalva.Mindent megtettem érte.Szó szerint mindent és fáj , hogy azt mondja ,hogy ő nem volt sosem szerelmes belem de többet érzett irántam mint barát.Fáj...mert mindenem oda adtam neki.A szüleimmel sem vagyok jóban...Nincs akinek elmondhatnám a problémáim.Gondoltam hagyok egy levelet és...

2018. ápr. 11. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Tudod öcsi, néha a szerelem egyoldalú, megesik ez nőkkel is, férfiakkal is, ettől te nem vagy kevesebb.Viselheted méltósággal is.Nem szégyen ha fáj, de egy férfi nem adja fel, nem kerüli a terhet, a sorsot, tartja büszkén, felvállalja, nem mutogat másra.


"Ha férfi vagy, légy férfi,

S ne hitvány gyönge báb,

Mit kény és kedv szerint lök

A sors idébb-odább.

Félénk eb a sors, csak csahol;

A bátraktól szalad,

Kik szembeszállanak vele...

Azért ne hagyd magad!

Ha férfi vagy, légy férfi,

S ne szád hirdesse ezt,

Minden Demosthenesnél

Szebben beszél a tett.

Építs vagy ronts, mint a vihar,

S hallgass, ha mûved kész,

Mint a vihar, ha megtevé

Munkáját, elenyész.


Ha férfi vagy, légy férfi,

Legyen elved, hited,

És ezt kimondd, ha mindjárt

Véreddel fizeted.

Százszorta inkább éltedet

Tagadd meg, mint magad;

Hadd vesszen el az élet, ha

A becsület marad.


Ha férfi vagy, légy férfi,

Függetlenségedet

A nagyvilág kincséért

Árúba ne ereszd.

Vesd meg, kik egy jobb falatért

Eladják magokat.

„Koldúsbot és függetlenség!”

Ez légyen jelszavad.


Ha férfi vagy, légy férfi,

Erõs, bátor, szilárd,

Akkor, hidd, hogy sem ember

Sem sors könnyen nem árt.

Légy tölgyfa, mit a fergeteg

Ki képes dönteni,

De méltóságos derekát

Meg nem görbítheti."


Petőfi Sándor


Szép estét kívánok neked, kitartást, hidd el nekem, hogy el fog múlni és megerősödsz majd, lesz még olyan nő akivel kölcsönös a szeretet, és ezt szívből mondom.

2018. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a lelkesítést.Amúgy a Keresztapa c. film az egyik favoritom.Nem tudom,nem csak ő hagyott el hanem mindenki...De ez kicsit komplikált és bonyolult.Érzelmes emberke vagyok és nagy szívem van.Olyan ember vagyok aki mindent oda ad akit igazán szeret.Nem hagyom ott a szarban.De ez senkinek nem elég.Ma volt József Attila születésnapja.Utána olvastam ,érdeklődtem és végül is konkluzióként arra juttam ,hogy meg tudom érteni ,hogy öngyilkos lett.Ha egy ember példáúl beteg akkor lassan telik az idő.Várja már legyen vége ha meg egészséges akkor meg repül.Én az első vagyok úgy érzem...Sajnálom,hogy ennyire szétszortan fogalmazok de nem tudom most a gondolataim kontrolálni...
2018. ápr. 11. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szivesen.


Megtisztellek téged azzal, hogy egyenes és őszinte leszek veled, mint férfi a férfival.

Azt írtad, hogy "Nem hagyom ott a szarban.De ez senkinek nem elég." , az, hogy nem hagyod cserben a többieket egy emberi minőség és helyes cselekedet.Azt gondolom, hogy neked sem elég az a mennyiségű figyelem amit kapsz, ezért is vagy most itt részben.Ez azért nem működik, mert a többi embert semmi esetre sem előnyös energiaforrásként használni(az energia oda áramlik ahol a figyelem van), mivel ha megtörik a figyelem akkor jön a depi.Ezt meg lehet figyelni nagyon jól a zeneiparban például.Ünnepelt sztárok, később mikor a népszerűség alábbhagy jön a drog, depresszió, önsajnálat, mások hibáztatása, stb.Ezért célszerű más energiaforrásokat is felfedezni, legyen az a természetben való töltekezés, pl.: ráülsz egy Ley vonalra ahol a Föld átlagos 6-7 HZ-es vibrációs frekvenciájánál gyorsabb rezgéssel találkozol, vagy egy olyan hobbi ami sikerélményt nyújt a kihívásokon keresztül.(Sikerélmény=energiatöbblet)Ilyenkor van az ahogy te is írtad, "repül az idő.." .

2018. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy 600-as motorom van azzal szoktam feltöltődni.A depi szerintem meg nem ebből jön hanem szerintem abból ,hogy vakon szerettem és nem vettem észre,hogy ő nem annyira...
2018. ápr. 11. 23:57
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Ez kellemetlen, de megtanulhatsz egy nagyon fontos dolgot, ahová a többség nem jut el és itt kezdődik a felnőtté válás:


Felelősséget vállalni az érzelmi életed minőségéért, mindig.


Mindig tiéd a döntés, hogy hogyan reagálsz az életedben megjelenő eseményekre.Például: Sokan mondják, hogy x,y "felidegesített" engem ezzel vagy azzal.Nem, ez nem így van, ő választotta azt, hogy ideges lesz.Ez a tudatosság, az életed feletti megértés és hatalom képessége.A belátás egy nagyon magas szintű gondolkodás...


Tudod, az élet csodálatos és tele van örömmel, ha odafigyelsz, van benne néha pofára esés is, de másképp nem fejlődnénk.:)

2018. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy szó: elmúlik.
2018. ápr. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, a fájdalom úgy is majd szabadon enged!
2018. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
45%
Velem is ez tortent,masfel evet voltunk egyutt. Szakitott velem,mert mar nem szeretett.Viszont o meg osszejott az ex baratjaval. Szetestem egyszeruen,nem tudtam mit csinalni... el kellett fogadnom,hogy o igy dontott,tudom nehez,de fogadd el.Az ido nagyon megy,en is mar beszelgetek azota egy masik lannyal(1honap utan kezdtem el beszelgetni ezzel a lannyal,miutan megtidtam,hogy az exem az exbaratjaval van)Teljes meetekben atertem a fajdalmadat,de jobb lesz ezt megigerem neked,en is egy honapja meg igy voltam ,mint Te es mara mar elengedtem a dolgokat es elem a kis eletem.Fel a fejjel!
2018. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!