Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap este 1 ora leforgasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este 1 ora leforgasa alatt 2 fiu is megbantott. Hogy tudnam feldolgozni?

Figyelt kérdés
Az egyik konkretan lecsunyazott, persze csak facebookon. Vele egy suliba jarok, kicsit befenyitettem de ma nem mentem mert egesz nap sirtam .. sot meg most is. A masik nem csinalt semmit, vagyis hat azzal bantott meg hogy valamit nem csinalt meg, ami irto sokat jelentett volna nekem. Amugy is rettento erzekeny vagyok, nem vagyok hozzaszokva ahhoz hogy megbantanak, erre ez a 2 tokfej tonkretett mindent. Keptelen vagyok kiverni a fejembol. Aludni sem tudtam tegnap, szorongok. Nyugtatot is vettem be de semmi. :( A szavak utnek. 15/L ha ez barmit is szamit
2013. ápr. 22. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ilyen miatt én azt vettem észre ,hogy a 15 éves fiúk még nem olyan érettek. :D
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel ennyire. Ezek semmiségek. Mi lesz veled így az életben?
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szép vagy!
2013. ápr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne stuffold ezen magad,nem ér annyit.
2013. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért kell ilyen szemétnek lenniük? Az is fáj, hogy ilyen- ... sőt, sokkal rosszabb emberek vannak a világon. Bárcsak a gonoszak kedvesek lennének..:/
2013. ápr. 22. 21:19
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem vagyok hozzaszokva ahhoz hogy megbantanak, " - ez érdekes részedről, szóval nem szereted, ha nem úgy van, ahogy Te szeretnéd? az egész leírásból, ez a mondat részlet, sajnálom, de nekem mindent elárul

légyszíves változzál meg, az élet nem ilyen, menjél iskolába, a szüleid mit szóltak ehhez? N

2013. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg amúgy .... nem tudom megvédeni magam mert ha fel kell emelnem a hangom akkor egyből jönnek a könnyeim..
2013. ápr. 22. 21:23
 8/9 A kérdező kommentje:

Úgy értettem hogy ha szavakkal megbántanak pl.: csúnya vagy.....

Dolgoztak, anyunak aztmondtam hogy rosszul voltam reggel. (mert lelkileg rosszul voltam) Elmentem orvoshoz ő pedig igazolta a napom.

2013. ápr. 22. 21:26
 9/9 anonim ***** válasza:

légyszíves szedd össze Magadat!

azt hiszem Neked hiányzik egy rendes beszélgetés, ami helyre billentene, N

2013. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!