Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sokan kopnak ki szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan kopnak ki szakítás miatt közös társaságból? Vagy van akik tudják ezt normálisan rendezni?

Figyelt kérdés
Nem csak komoly kapcsolat utáni szakításra gondolok, hanem akár szimpla "kavarásra" is. Ahol próbálkoztak egymással a közös társaságból a felek, de nem jött össze, vagy nagyon hamar kiderült, hogy nem működik dolog. Ilyenkor törvényszerű, hogy valamelyikük elhagyja azt a közös csoportot, vagy vannak, akik ezen túl tudnak lépni, hogy mindketten továbbra is jelen vannak, de nem foglalkoznak egymással? (Persze nem is ignorálják teljes mértékben direkt a másik felet, hanem visszaáll a régi rend.)
2018. ápr. 13. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy idő után visszaállhat. de szerinted ki az, aki nagyon látni akarja a másikat rendszeresen,ha mondjuk ejtette őt a másik fél, neki meg vannak felé érzelmei? és ki tud úgy tenni mintha mi se történt volna?
2018. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már nem úgy tekintenek a másikra, hogy talán még összejövünk, és nem vágyik rá csak az egyik, akkor nem kell befolyásolnia semmit. Lehet, hogy ehhez idő kell. Normális emberek minden további nélkül lehetnek egy társaságban ha ez fennál. Ha nem, akkor is, de úgy fájni fog az egyiknek, hogy látja a másikat. Aztán hogy ezt mennyire viseli el, vagy nem viseli el, az már az ő dolga.
2018. ápr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van.

Csak az én esetemben olyan hamar hamvába halt a dolog (két privát randink volt összvissz), ez a közösség meg annyira jó. Persze nyilván mindkettőnkben van sértettség, de így csak most merült fel bennem, hogy akkor egyikünknek mindenképp menni kell? Eddig azóta szerencsésen elkerültük egymást.


Meg szintén van a környezetemben egy példa, ahol randiztak, majd a fiú visszalépett, azóta a lány nem jár a közös edzésre.

Szomorú, hogy mindenképp le kell mondani a lehetséges közös találkozási pontról.

2018. ápr. 13. 12:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az adott emberektől függ, mindenki máshogy kezeli ezt. Ahol mindkét fél túl tud ezen lépni, ott mennek tovább a dolgok.
2018. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én több olyan esetet ismertem, sőt, velem is volt olyan, hogy egy baráti társasághoz tartozó párok szakítás után is barátok maradtak, a társaság is megmaradt. Ez sok tényezőtől függ nyilván, de egy szakítást nem csak úgy lehet lebonyolítani, hogy köpködünk a másikra, meg tányért dobálunk. Szépen is le lehet zárni egy kapcsolatot, és ha ez sikerül, visszaállhat a "régi rend" a barbaráti társaságban.
2018. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a szakítás körülményeitől és ahhoz vezető okoktól függ!
2018. ápr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezert nem preferaltam anno a sulis kapcsolatokat sem vagy nem kezdtem ki olyannal, akivel egy suliba jartunk. Most meg munkatárssal sem.
2018. ápr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!