Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet egy szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy szakítást túlélni, ha én még mindig tiszta szívből szeretem?

Figyelt kérdés
Nem volt hangos vita, csak szépen csendesen szétmentünk. És én ezt még rosszabbul élem meg, mintha hangos kiabálások közepette mentünk volna szét, hisz akkor lenne okom őt utálni. De csak egyszerűen nem tudta a jövőét velem elképzelni, mert volt, amit nem gondoltunk ugyanúgy. De én még így is szerettem, és gondoltam, hogy idővel megfog változni, megoldódik minden, hát nem így lett. Most pedig teljesen reményvesztett vagyok, nem tudom, hogyan tovább.

2018. ápr. 14. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos, bár sablonos válasznak tűnik, de akkor is legfőképp az idő fog majd segíteni.
2018. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sose fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel, mert csak kifulladás és pofára esés lesz.


nemtom, én valahogy sosem tudnék szenvedni olyan fickó után aki engem nem szeret.


az exed téged nem szeret. elment. pont.


az égvilágon semmi, de semmi értelme utána ríni.


te egy illúzióba vagy szerelmes, aki nyilvánvalóan nem azonos az exeddel, mert különben még 1ütt lennétek.


hadd menjen.


az élet rövid, nagyon rövid.


és minden percért kár, amikor nem önmagadért élsz, és magadat mérgezed.


tűzzél kiúj célokat, és csinálj vmi. értelmeset.

2018. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanebben a helyzetben vagyok most én is. Tudom, hogy nem szeretnék egy olyan emberrel együtt lenni, aki engem nem szeret, nem velem akar lenni, de mégis nehéz ezt elfogadni és továbblépni. De most csak annyit tehetek, hogy magamra koncentrálok, próbálom egyedül megtalálni a boldogságot, és majd egyszer jön valaki, akivel egyezik a jövőképünk, és mindketten egy normális kapcsolatra vágyunk.

Mindazok ellenére, amit tett, ahogy viselkedett velem, én még szeretem. Bár lehet, hogy ez már csak megszokás érzése, hogy sokáig az életem része volt, és sok időt töltöttünk együtt.

Én tudom, hogy abban hibáztam, hogy nem láttam be korábban, hogy nem ugyanarra vágyunk, és azt hittem, hogy meg tudom változtatni az elképteléseit.

Kitartást kívánok! :)

2018. ápr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!