Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig várjak? Ráírjak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Ráírjak hogy döntött e vagy tovább várjak?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt vagyis jelenleg nem vagyunk együtt mert úgy éreztem nem foglalkozik velem és mondtam neki hogy na most megyek és kérdezte hogy aludni vagy randizni ? S mondtam neki hogy az mindegy úgy se foglalkozol velem. Nyilván nem randizni mentem mert nagyon szeretem es megcsalni sem tudnam. Írok neki es alig akar visszaírni meg mondta hogy ne hozzam fel a temat hogy béküljünk ki. 1 napja nem beszélünk.

2018. ápr. 14. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ő már ezt eldöntötte, de majd leesik neked is.
2018. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Ugyan mit kell veletek mindig foglalkozni mint a kisbabákkal? Férfiakat alig hallani, hogy ezzel a "nem foglalkozik velem" dologgal jönnének.

Áruld már el, ugyan mit az a foglalatoskodás amit olyannyira elvártok és igényeltek?

2018. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem ,hogy nem törődik velem es én mondtam neki a kapcsolat elején, hogy vágyom a törődésre ,odafigyelésre. Többet törődtem vele mint ő velem férfi létére! Nem mentünk sehova, nem kaptam tőle semmit ami nem is annyira fontos csak az állandó facebookon irkalas tönkretette ezekszerint a kapcsolatot mivel sehova nem mentünk kikapcsolódni.
2018. ápr. 14. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan emberre nem kell időt és energiát pazarolni,aki sz...rik a fejedre.Hiába erőlködsz,te hiába vagy szerelmes,ha neki minden mindegy.Az is lehet,hogy amíg neked nem ír,más csaj azért képben van nála.Ezt nem tudhatod.

A másik dolog,hogy szerintem teljesen jogosan várod el,hogy ha te energiát fektetsz egy kapcsolatba,akkor visszakapd az érzelmeket.Ez nem babusgatás szintű dolog,ez tök természetes igény.Ha a másik ebben nem partner,akkor jobb is,hogy elhúz!

2018. ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, exem 3 éve! "gondolkodik" :D Annyi gerinc nem volt benne, hogy szakítson velem normálisan.
2018. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!