Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez azt jelenti, hogy még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy még nem vagyok túl rajta?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, de én még szerettem. Nagyon nehéz volt utána, depressziós voltam, sírtam, nem tudtam aludni, pánikrohamaim voltak. Kb. két hónapja érzem úgy, hogy kezdtem kijönni belőle, újra tudtam aludni és egyre kevesebbet gondoltam rá. A munka segített benne nagyrészt, minden figyelmemet annak szenteltem, túlóráztam stb, és ettől mindig nagyon lefáradtam és nem volt időm a múlton annyit rágódni. Na mind1, és tegnap elmentünk barátnőmmel koktélozni és kicsit sokat ittam. Az est második fele pedig azzal ment el, hogy végig sírtam, hogy mennyire hiányzik, bárcsak meg se ismertem volna, stb. Viszont ma reggel meg már nem érzem ezt, jobban vagyok, de akkor este visszaestem arra a pontra, ahol fél éve voltam. Csak az alkohol hatása volt ez, vagy belül mélyen még valóban nem vagyok túl rajta és csak eltemettem ezt az érzést? Vagy ha józanon úgy érzem, hogy jól vagyok, akkor tényleg túl vagyok rajta?

L24


2018. ápr. 15. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl.
2018. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál túl rajta. Lehet, hogy még most sem vagy. Nekem is volt hasonló és a részeg sírás után sokkal jobb lett
2018. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős az érzés...

+ nálam ez még akkor is elő szokott fordulni mikor kialvatlan vagyok.

De mindig tudatosul bennem a szakítás oka.

2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!