Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van köztetek aki most megy át...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek aki most megy át a szakításon? Miért alakult így és a szakítás melyik fázisában vagytok?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van. Azért alakult így, mert egy hazug, csalfa r1bnc.. Kétségbeesés, tagadás, hiány már elmúltak, most a düh van soron.
2018. ápr. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Négy napja volt a szakítás. Jelenleg nem találom a helyem.

Annyi nyugtat, hogy jobb ez így. Teljesen mások vagyunk. Más hobbi, más szabadidős tevékenység, jövő kép. Semmiben nem értettünk egyet. Én racionális, ő álmodozó művészlélek.

Szerelmes vagyok, és borzasztóan hiányzik.

Próbálom elfoglalni magam, de még nem megy. Ő jár a fejemben mindig. Szívem szerint felhívnám, és küzdenék érte. De ez hosszú távon csak még több szenvedéshez vezetne.

Eszemmel tudom, hogy jobb ez így. Remélem idővel enyhül....

Mostanában biztosan nem leszek túl rajta... Fantasztikus ember. Remélem boldog lesz.

2018. ápr. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 2 hete szakítottunk. Azért, mert ő már nem szeretett egy ideje, csak "nem tudta eldönteni hogy mit akar". Én pedig éreztem, hogy valami nincs rendben. Emiatt sokat veszekedtünk, hogy nincs rám ideje, nem vagyok fontos neki.. aztán a végén közölte, hogy már egy ideje nem szeret.

Ez elég sok dolgot megmagyarázott. A kevés együtt töltött időt, programok hiányát, hogy mindig én kerestem.

Igazából belátom, hogy felesleg lett volna tovább húzni, mert nem egyezik a jövőképünk, terveink. Csak azért nehéz, mert én még mindig szeretem/szerettem.

Most egyedül kicsit nehezen találom a helyem. Rá is jöttem, hogy enyhén kapcsolatfüggő vagyok. Jelengleg tudom azt, hogy nem állok készen egy új kapcsolatra, de közben pedig azt érzem, csak az tenne boldoggá. Ami természetesen nem normális dolog. Szóval próbálok a gondolkodásmódomon változtatni, egyedül is boldognak lenni.

2018. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi másfél hete szakítottunk, vagyis velem szakítottak. Azt mondta, hogy nem lennénk boldogok a jövőben, nem egyezik a jövőképünk. Én másképp láttam, és sajnos még mindig másképp látom. Azt mondja, maradjunk barátok. Ugyanúgy ír, mint eddig is, csak már nem használja ugyanazokat a szavakat. Este nem úgy köszön el üzenetben, hogy "jó éjt szerelmem, szeretlek", hanem már azt írja "jó éjt, pihend ki magad". Legszívesebben nem írnék neki vissza, mert ezzel magamnak is fájdalmat okozok, de nem tudom lezárni. Egyszerűen csendesen, vita nélkül mentünk szét, mégis szerintem sokkos állapotba kerültem, amikor ezt kimondta. Nem is igazán emlékszem már hogy tudtunk még ez után legalább 2 órán keresztül beszélgetni. Sírtam, és ő is sírt. Azt mondta, hogy szeret, de nem lenne velem már boldog a továbbiakban. Okot nem ad, állítólag nem tud adni. Nem tudom, mikor fogok tudni továbblépni, és lezárni ezt a lezáratlan kapcsolatot. Majdnem 2 évig voltunk együtt. Életem legszebb 2 évét neki köszönhetem, és most nem látom a kiutat. Talán kapcsolatfüggő vagyok én is, mint ahogy előttem írták. Szükségem van egy társra. Amíg vele voltam, jobban ment a tanulás, erőt adott, hogy délután találkozni fogunk, hogy hétvégén kimegyünk valahova, ahol kettesben tudunk lenni. Most csak nézem amit tanulnom kéne, de az agyam levan blokkolva. Tudom, hogy, ha nem csinálom meg a vizsgákat, csak magamnak ártok vele, de egyszerűen gyengének érzem magam. Nincs étvágyam, nem tudok enni. Mintha gombóc lenne a torkomban. Vele álmodok, már volt, hogy éjjel arra ébredtem, hogy azt kiabálom, hogy "ne". Tudat alatt is rá gondolok. Szörnyű ez az érzés, érzem, hogy szépen lassan felemészt. A barátaim és a családom messze vannak tőlem, egyedül kell ezzel megbirkóznom. Talán azért is ragaszkodtam annyira hozzá, mert egyedül vagyok itt, és nekem ő volt a családom és az ő családja. Az anyukája nagyon kedvelt. Szakítás után még ő írt rám, hogy hogy vagyok. Hiányzik ő is. Írta, hogy ha segítség kell rá számíthatok, de mégiscsak az exem anyukája. Szóval a kérdésedre válaszolva én még nagyon az elején vagyok a szakításnak. Legalább, ha már dühöt érzenék, de még mindig a szerelem a nagyobb úr. Állítólag az idő segíteni fog. Hát én várok és várni fogok, reménykedve, hogy túlfogok rajta jutni.
2018. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vasárnap szakított velem a barátnőm. Majdnem 3 évet voltunk együtt, és ő egy fellángolás miatt otthagyott.


24/f

2018. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat meg azt, hogy ennyire kifejtettétek.


Amelyikőtök azt írja nem működött volna meg más a jövőkép stb ti tényleg komolyan gondoljátok, hogyha két ember kölcsönösen akarja egymást egymással akarnak lenni, akkor nem összeegyeztethető a dolog?

Vagy ez csak egy kis vigasztalódás, hogy ahh úgyse mehetett volna sokáig?

2018. ápr. 24. 15:51
 7/11 anonim ***** válasza:

3 hete. Nagyon régóta öltük és lelkileg bántalmaztuk egymást, betegesen ragaszkodtunk a másikhoz, hiába voltak mindennaposak a veszekedések a különbségek, meg nem értés, türelmetlenség, agresszió miatt.

Én még a pörgős fázisban vagyok, ahol élvezem a megkönnyebbülést, hogy nincs több balhé, de néha rám tör a magány, és félek hogy ha egyszer elfogy a társaság és az izgalom, rám fog szakadni a fájdalom.


25n

2018. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 vagyok.

Sajnos nem csak elhitetem magammal, hogy nyugtassam a lelkem.

Exem nem hajlandó kompromisszumra. Ennek oka van. Sajnos mentális beteg. Ettől függetlenül nagyon nagyon jó ember. De neki olyan lány kell, akivel hasonlóan gondolkodnak, hasonlóak az elképzeléseik. Mi nem tudtunk megegyezni. Mindenemet fel kellett volna adnom miatta. A személyiségemet... Ha nem egyezett a nézetünk vita lett. Pedig nagyon nagyon "tűrtem", megalkudtam.

A szakítást még is ő mondta ki. Igaza van. Ez nem megy nekünk...

2018. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Négy napja, kedden szakítottunk. Jobban mondva Ő szakított.

Reggel a legrosszabb.. amikor felkelek és az az első gondolatom, hogy nincsen többé nekem, nem mondhatom a nevét birtokos jelzővel.

Egyszer jobban vagyok, máskor rosszabbul, de leginkább rossz és mindig csak akkor lelek vigaszt, ha arra gondolok hogy évekig vagy tán örökre nem lesz senkim és csak benne élhetek. De nyilván be kell látnom, hogy ez nem normális. Csak amikor úgy érzed ő a lelki társad és olyan mélyen érzel iránta, mint ahogy soha nem fogsz senki iránt....akkor nehéz. Főleg hogy mi egy jövőképet láttunk, közösen terveztünk, sorsszerűen találkoztunk és ugyanazok a dolgok érdekeltek, még a kedvenc együttesünk is ugyanaz és együtt voltunk először a magyarországi koncertjükön, ő vitt el :( neki köszönhetem hogy az elmúlt egy évben csodás dolgokat élhetettem át és ezekre az emlékekre gondolni a legfájdalmasabb.

A szakítás komplex dolgok miatt történt, de főleg külső körülmények és az ebből fakadó veszekedések miatt. Egyelőre próbálom megérteni, hogy az élet miért ilyen kegyetlen és miért gördített elénk olyan akadályokat, amelyek folyamatosan szétválasztottak és távol tartottak minket egymástól. Persze mi is hibásak voltunk sok mindenben. Ahogy ő mondta, túl sok a faktor. Én még reménykedem, hogy egyszer újra találkozunk és kiteljesedik a szerelmünk.

22L

2018. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolso. Engedd meg, hogy megdicserjem a szavaidat. Nagyon ertelmesen es erzelmesen irtad le azt, amit erzel.. nagyon szurkolok Neked es Nektek, hogy ujra egyutt lehessetek; ilyen mely erzelmekkel erdemes kuzdeni.. hajra!
2018. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!