Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hiányzik a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hiányzik a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár hete szakított velem a volt párom. Olyan mint ha kitéptek volna egy nagy darabot belőlem.Olyan üres lett minden nélküle. Semmiben nem lelem az örömöm. Semmi nem köt le és nincs kedvem. Sokszor csak ülök és bambulok magam elé.

Gondoltam írok neki egy smst h lássa érdeklődöm.De ezzel is vegyes gondolataom érzéseim vannak. Meg keresne ha érdekelném kicsit is. Kértem tőle hogy legalább csak beszélgessünk bele ment majd utána vissza lépett ettől.Folyton rá gondolok legyek bár hol.Koncentrálni se tudok ugy dolgokra.Eléggé tracsra vágott.


2018. ápr. 24. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Tenni úgy nagyon semmit... Vársz, hogy idővel jobb lesz. Sokan átmegyünk ezen..
2018. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ez a szakítás nagyon rám nyomta a bélyegét és kihat ez a dolog mindenre.

Már annyira nem birom hogy ott tartok fel keresek egy orvost.De hát az meg mit tudna segiteni az én nyomoromon? :(

2018. ápr. 24. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Most még kihat... De tudod addig nem hittem az "idő segít" dologban, amíg saját magam nem jöttem rá, hogy mindenhez idő kell az életben. Mindenhez.
2018. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét az nagyon karcsú. Ne várd, hogy egyből jobban legyél. Ahhoz kell pár hónap.
2018. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy év...
2018. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És az miért van hogy kértem tartsuk a kapcsit beszélgesünk egyszer bele ment majd rá pár percre írta h ne haragudjak neki ez még se megy? Pedig nem haraggal váltunk el.
2018. ápr. 25. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!