Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hiszem megcsalt a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem megcsalt a barátom. Mit tegyek most?

Figyelt kérdés
A szakítás az ugye nyilvánvaló, de annyira össze vissza tudnám verni hogy annyira fájjon neki is mint most nekem. Feltételezem rajtam röhög a fél baráti köre és minden ismerőse. Mit tegyek. Élőben akarom elküldeni a pics@ba.
2018. ápr. 26. 14:09
1 2 3 4
 1/33 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Légy felnőtt. Szakíts vele és ennyi. Nem kell semmi többet. Magadat járatnád le csak, ha bármi patáliát csinálnál.
2018. ápr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De nagyon fáj, tényleg nagyon. Én szerettem őt, miért tette ezt velem. Telón akartam vele beszélni de fel se veszi, tehát valószínűleg most is a krvával van. Oda kell mennem, nem lesz cirkusz, attól úgysem múlik el a fájdalom.
2018. ápr. 26. 14:13
 3/33 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Megértelek. Borzalmas dolog amit tett. Most lehet jó lenne, ha tennél valami ilyet, de pár óra-nap múlva elmúlna a hatása.

Szakíts vele. Legyél a barátaiddal. Menj el futni. Kapcsolj ki.


Miután valamennyire megnyugodtál, gondold végig a kapcsolatot. Van-e részed a dologban, mer bizonyos megcsalások azért alakulnak ki, mert pl te nem szexeltél vele már egy ideje. Otthon csak negatívan álltál hozzá...stb.


Ezektől még nem elfogadható a megcsalás, mert ilyenkor szakítani / megbeszélni kell a dolgokat, de ha volt ilyen, akkor tanulhatsz belőle.

Amennyiben ilyen nincs, akkor ne hibáztasd magad.


Fel a fejjel és kitartást.

2018. ápr. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Honnan veszed ezt?

Biztos vagy benne, hogy megcsalt es lehet a nővel most is?

2018. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
Mi lányok azért tudjuk túl gondolni a helyzetet
2018. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként éltem át ugyan ezt. Utánamentem én is a dolognak és mégnagyobb megalázás lett a vége. Hidd el, nem érdemes; csak saját magadnak nehezíted meg. Rohadtul megértem a dühödet; de ha fájdalmat akarsz neki okozni, akkor a legjobb (tapasztaltból mondom), a teljes apátia, közöny. Az rohadtul fog fájni neki, garantálom!
2018. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Este mindig ir. Most nem, látta h irtam aztán egyszerűen kikapcsolta a netet a telóján. Jaa reggel nem tudott felkelni és dolgozni menni ilyen csak akkor van mikor nála vagyok.


Az már önmagába h nem veszi fel a telefont...az is jelent vmit. Ma nem dolgozik. Tehát otthon van. Nálam is csinálja ezt h nem veszi fel a telefont a haverjainak mikor velem van.


A facen 2 órája kommentelt egy csaj képe alá h nagyon szép. A csaj meg szíves nevetős fejjel válaszolt....


Ez annyira megalázó.

És volt szex, nem is kevés. Legutóbb tegnap. Und.orító fé.reg...

2018. ápr. 26. 14:24
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Ha " bosszúból", dühből elégtételt veszel, azzal csak magadat árazod be...hidd el sokkal fájdalmasabb tud lenni, ha valakit nyugodtan, hideg fejjel rúgnak ki, szinte "" mosolyogva".
2018. ápr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
33%

Hát de ha két órája még ilyeneket kommentelt akkor még biztos nem a csajjal volt.


Ismered a lányt?

2018. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem, fogalmam sincs hogy ki.... én itt ahol most élek gyakorlatilag alig ismerek vkit..nem akarok jelenetet. Csak szeretném ha kitörölhetném. Miért nem lehet egyenesen miért nem bírta mondani h hagyjuk abba...
2018. ápr. 26. 14:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!