Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozta be a barátom ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozta be a barátom ezt a libát a kórházba, miért van olyan érzésem mintha megcsalt volna már?

Figyelt kérdés
Volt egy autóbalesetem aminek következtében kórházban vagyok immáron 11 napja. Holnap legkésőbb csütörtök reggel már haza engednek. Nekem van egy rossz előérzetem. Szerintem megcsalt a barátom. Ugyan nem láttam jeleit,nem következtettem erre semmiből sem,de mégis van egy ilyen érzésem. Tudom,hogy van neki egy csaj barátja. Aki nagyon szeret nyomulni rá,tapadó korong. A barátom mindig távolsàgot tartott. Nem is kettesben szoktak találkozni,ismerem én is a nőt,de mindig zavart,hogy körülöttünk liheg és látványosan csorog a nyàla, viháncol,kidobja a melleit, még ilyenkor is szoknyàt hord és magassarkút. Pacsuli szaga van, az arcát nem látni a sok sminktől. Utálom azt a libát. Nem is értem miért barátkozik vele a párom. Semmi közös nincs bennük. És a párom mindig kerülte az ilyen macákat. Mégis az egyik barátja. És most elgondolkodtam azon,hogy mivan ha megcsalt. Ezzel a nővel. Egyetlen okom van ami miatt tényleg gyanakodok. Az az,hogy ezt a libát behozta a kórházba :( ki az istenverte f@z volt rá kíváncsi? Állítólag csak beszélgettek és másokkal is találkozott a párom ő meg eljött a barátommal. Undorodom tőle, vigyorgott mint a tejbetök,nyávogott és amikor a párom leült egy székre a csaj olyan közel húzta a másik széket a párom mellé,hogy össze ért a testük oldalt. A barátom mintha észre se vette volna,csak rám figyelt és beszélgettünk. De a nő? Az engem bámult vagy a páromat. És inkább a páromat sajnos. Olyan szerelmes tekintettel nézte,hogy azthittem kikaparom a szemeit és mind2-ek elküldöm a fa@ba. Ezután szóltam a barátomnak,amikor telefonáltam vele,hogy többet ne jöjjön be látogatóba, és a nőit se hozza. A ruháimat legyen oly kedves összeszedni és mire innen kikerülök elköltözöm tőle. Szerintem megcsalt. ;( Nem értem az egészet. Nem vártam meg amíg vàlaszolgat,mondtam,hogy had mondjam végig amit szeretnék utána kinyomtam. Ma délután itt volt,de szóltam a nővérnek,hogy ha a barátom jönne akkor szóljon,hogy nem fogadok látogatókat. Még jobban jártam,mert a nővér azt hazudta,hogy nincs ma látogatási idő. Hívot telefonon,de nem veszem fel. Nincs mit mondanom neki. Valami eltört bennem amikor behozta azt a nőt a kórházba. ;( Szerintetek is megcsalhatott? Miért történik ez velem? Miért hozta ide ezt a nőt? Amikor azt tudja azért,hogy nem kedveltem a nőcit sosem. :( Nekem is vannak férfi barátaim mégsem rángattam volna magammal a kórházba amikor a párom szerintem nem lett volna kiváncsi az én srác haverjaimra még álmában sem.
2017. dec. 18. 16:33
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
76%
Kidobtad, nem? Akkor most min megy a hiszti?!
2017. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon jot mosolyogtam az irasodon! Olyan nöies. Ezt pozitivan gondolom es mielöbbi gyogyulast kivanok.


Nem hinnem, hogy baratod behozta volna, ha barmi törtent volna köztük. Sokkal inkabb azt gondolom, hogy probalna kerülni, hogy ti talalkozzatok.

2017. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem biztos, hogy volt barmi is köztük, de azt teljesen megértem, hogy nem bírsz olyan emberrel együtt lenni, akinek egy ilyen ellenkező nemű trljesen ratapadt barátja lenne. Ez nekem is sok lenne.
2017. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tudom, hogy megcsalt-e, de most már nem mindegy? Lényegében szakítottál vele.
2017. dec. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Nem dobtam ki. Megijeszteni akartam csak,de ha innen végre kijutok akkor szeretnék vele beszélni,már ha menni fog. Mert letámadni nem fogom és higgadt akarok maradni. De nagyon nehezen megy, ez a nő kihozza belőlem a vadállatot. Sosem voltam rá igazán féltékeny,eddig nem jutottam el gondolatban,hogy megcsalhatott a párom. Annyira ellenszenves az a liba. Basszus még a beszélgetésbe se tudott csatlakozni csak ült ott némán,dobálta a kibontott haját jobbra és balra.
2017. dec. 18. 16:40
 6/59 anonim ***** válasza:
88%
5.: de, szakítottál vele, elég egyértelműen az jött le
2017. dec. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
72%

"Nem dobtam ki. Megijeszteni akartam csak"

Bocsi, de ezzel egyenesen tudtára adtad, hogy szakítottál vele. Eléggé őrült féltékeny rohamod volt. Remélem ilyen drámás lánnyal nekem sose lesz dolgom.

2017. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Áh nem! Nem válnánák el útjaink ilyen könnyen. Különben ma sem jött volna be. Messengeren (facebook) is írt,hogy nem költözök sehova,miért tenném(?) Vegyem fel a telót, mi történt? Aztán SMS-t is írt és tudta,hogy a macája tette belém a frászt. Komolyan magam alatt vagyok ;( nagyon erősen gondolkodom a szakításon,ha nem tud meggyőzni,hogy ezt csak én dramatizálom túl. Mondjuk nem,nem dramatizálom túl. Miért lettem volna kíváncsi a piócára aki mindig felbukkan az életünkben??
2017. dec. 18. 16:44
 9/59 anonim ***** válasza:
68%
Nekem sem férne bele ha a páromnak lenne egy ilyen barinője, de ezt vele kéne megbeszélned, nem itt, mert számunkra abból, amit írtál úgy tűnik, hogy szakítottál vele.
2017. dec. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
36%
Te valami elképesztően paranoid elmebeteg vagy, remélem hamar észhez tér a barátod és úgy jár el veled, mint azzal a bizonyos macskával.
2017. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!