Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érik a szakítás de nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érik a szakítás de nem tudok hova menni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal. Albérletben lakunk. Nagyon hosszú lenne mindent leírni, a lényeg, hogy nálam betelt a pohár. Bunkó, tiszteletlen és aljas velem. Legutóbb csatak részegen jött haza, szétokádta a lakást úgy hogy tudta, reggel megyek dolgozni... szerinte ő nem csinált semmi rosszat, meg amúgy miattam itta le magát és hogy a sirásom se hatja meg. Kérdeztem hogy akkor miért nem szakít, de erre már nem mondott semmit. Amikor mondtam, hogy ezzel már túlment minden határon, konkrétan kiröhögött, hogy akkor mehetek az utcára.

Sajnos nagyon gáz helyzetben vagyok, anyagilag most nem tehetem meg hogy másik albérletbe költözzek, ezt nagyon olcsón béreljük, nem győznék 2-3x ennyit fizetni. Kutyával is vagyok. A munkám is ide köt, illetve az albiban a bútorok 80%-a az enyém, nem tudnám hova tenni őket. A szüleimmel rosszban vagyok, más rokonra se számíthatok.

A párom ellenben 3x annyit keres mint én, neki a munkahelye 60 km-re van innen és az anyja is tart karokkal fogadná. De ahogy ismerem, akkora egy szemét hogy csak azért se költözne el...

Nagyon tanácstalan vagyok, mit tehetnék ebben a helyzetben?


2018. máj. 1. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Na egy kis hiszti vacsira... mondjuk mint amit sokan mások ? Bútorokat eladod,vagy havernál valahol megőrizteted.Azt ne mondd már,hogy nincsenek barátnőid. Mondjuk nekem annyiból szerencsésebb a helyzetem,hogy szólok pár spannak aztán mondjuk ott is aludhatok,de csináld azt mint bárki más.... bérelj szobát ne pedig lakást...az igények nagyok,de a hozzátétel úgy látom nem sok. Én 3 munkahelyen melózok, szabadidőm 0, alszok kb. 4 órákat, valószínű az egészségemet tönkre b*szom,de kell a pénz lóvéra...meg kocsira meg sok minden másra
2018. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

1. kutyától megszabadulsz, nem létszükséglet, add el, ajándékouzd el, etetni, tartani drága


2. ülj le a gép elé. és keress bútorozatlan szoba-konyhát, ahová a cuccaidat átviheted


3. ha ilyen nem találsz, add el a bútoraidat


4. az árából és a fizetésedből fel kell tudnod tartani egy albit, vagy ha azt nem, bérelj csak 1 szobát.


nem lehetetlen kilépni, hajrá

2018. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bútorokat add el és bérelj egy szobát!

Most csak azért nagy a szája mert ismeri a helyzetedet!

Ha egyből tudnál hova menni nem lenne ekkora arca!

Figyeld meg majd ha sikerül elköltözni jönnek majd a "én nem úgy gondoltam" "beszéljük meg" "csak részeg voltam" meg érvel majd a 7 év együttlétel!

2018. máj. 2. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Tedd ki őt. Keress új munkát máshol.
2018. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki nevén van az albérlet, ha a tied akkor mehet. Egyébként pedig mindig van megoldás, csak nem látjuk a sok kifogástól!
2018. máj. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha elköltözni nem AKARSZ mire hiszti? Mert ez így az... tessék összecuccolni és lelépni.


Tudod, nincs lehetetlen csak tehetetlen.

2018. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem véletlen vannak tele az állatmenhelyek. Leokádnám az egyik hozzászólót.

Ha én elmesélném, hogy kutyáért/kutyákért mi mindent tűrtem el. Megérte.

Sajnos ez azzal járt, hogy az előző kapcsolatomból kissé gerinctelen módon úsztam át az újba. Valószínű most is csak akkor szabadulnék, ha lenne kihez átúszni. Nekem a kutyáim fontosabbak. Fontos, hogy legyen autó, ha állatorvoshoz kell menni, hogy tudjam őket kezelni kullancs és szúnyog ellen és legyen pénzem, bármilyen betegség jön. A leghűségesebb társak a világon.

Nem jó ez így, és nyilván van egy határ, amikor az életed múlhat rajta, ha nem lépsz, de a kutya elhagyása számomra sosem volt opció. Éltem egyedül 170 nm-es házban, 5 kutyával, fűteni se mertem, amikor a pasimmal szétmentünk fél évre, a szomszéd ajánlott fel egy kis szobát melegedni, de nem fogadtam el, mert a kutyákat nem vihettem. 16 fokot tartottam és a kutyákkal aludtam, ők melegítettek. Aztn nem volt más megoldás, visszafogadtam a pasimat, és még 1 évig húztuk, míg szerelmes nem lettem. Ebben a kapcsoltban fizkailag sosem voltam veszélyben, lelkileg leamortizált, de mit izgat, ha ez az ára annak, hogy 5 kutyáról gondoskodtam 14 éven át, meg volt mindenük, ami szükséges.

Persze a lányomnak nem ilyen jövőt kívánnék, de ebben az országban ilyen fizetéssel neki se lesz jobb.

Egy nő akkor lehet független, ha nem akar gyereket/kutyát vagy ha támogató család van a háta mögött. Ha ez nincs, marad a párkapcsolat. Gondolom le leszek pontozva. Pedig csak azért ilyen nagy a szám, mert 14,5 év alatt azt hiszem bebizonyítottam amiről beszélek.

2018. máj. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!