Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csináltatok olyat vagy láttato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok olyat vagy láttatok/tapasztaltatok már ilyet, hogy szakítás után az egyik fél csak azért könyörgő vissza magát, hogy végül ő szakíthasson?

Figyelt kérdés
Játszma, szakítás, férfi, nő
2018. ápr. 29. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Könyörgi*
2018. ápr. 29. 18:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Erőssen nagy problémái lehetnek az ilyennek.......

Ez is nem “Tini kategóriában” akart lenni?

2018. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Én lényegében nem vissza könyörögtem magam, de a lány azért szakított velem, mert még szűz volta, aztán végül is csak össze jöttünk újra rá 1 hónapra, aztán miután megtörtént aminek kellett, kidobtam.
2018. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 iamaveryniceguy ***** válasza:
Mondd, hogy te vagy a férfi a szituban és a nő csinálta ezt. :D
2018. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy "adtam is, meg kaptam is" :D
2018. ápr. 29. 18:41
 6/6 anonim ***** válasza:

# 2

"Ez is nem “Tini kategóriában” akart lenni?"


Attól hogy valaki testileg felnőtt ember agyilag és szellemileg sokan leragadnak 16 éves szinten akár életük végéig!

2018. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!