Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, mi zajlik bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi zajlik bennetek szakítás után?

Figyelt kérdés
Parom és én egy évig voltunk együtt , eléggé próbáltunk egymáshoz alkalmazkodni de sajnos nem igazán működött ..(neki baratok fontosak és emiatt neki nem baj ha kevesebbet talizunk , én túl erzekeny vagyok és ha valami zavart akkor szóltam neki vagy sokszor tovább pattogtam rajta ) most eljött az idő hogy ő kimondta :vége ..nagyon szerettük egymást , egymassal terveztünk mindent és most én teljesen összetörve érzem magam . (3 napja történt ) faj hogy így feladatuk ezt az egeszet . Ő erre annyir mondd hogy ez így jobb de neki is faj és ő se tud aludni emiatt az egész miatt .mondta hogy majd szeretne felhivni . Szerintetek mi a jobb ? Ha felveszem a telefont és hagyom hogy hallja hogy ennyire Kivagyok vagy inkább fogadjam el az egeszet és be reagáljak (arra gondolnek ha egy kis ideig nem hall rólam akkor elgondolkozik hogy rosszul döntött vagy ez csak női logika ?
2018. máj. 2. 11:45
 1/1 anonim ***** válasza:

én szakítás után nem rágódtam azon, hogy lehetne folytatás, nem véletlen lett vége


szarul voltam pár hétig, de ennyi, új lehetőségek, szabadság, nyugodtság


szerintem ne taktikázni akarj meg minden hülyeséget, beszéld meg vele, hogy mi volt a jó és a rossz és ha láttok még lehetőséget arra, hogy működjön akkor próbáljátok meg akár egy kis szünet után

viszont ha értelmetlen, akkor ne erőltessétek, csak az időtöket vesztegetitek, jobb továbblépni

2018. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!