Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalásnak számít? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Meg lehet bocsátani, ha szakítás után lefeküdtem valakivel? Majd újra kibékültünk a volt párommal

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolat volt, a végefelé már elég sok problémával, amik mind abból adódtak, hogy nem tudtunk megfelelően kommunikálni egymással, nem tudtunk toleránsak lenni egymással. Szakítottunk, egy hónapig külön voltunk, amialatt mindketten nagyon szenvedtünk és átértékeltünk sokmindent. Viszont ez idő alatt csináltam egy hülyeséget, részegen lefeküdtem valakivel, ami semmit nem jelentett (azért ittam annyit mert nagyon magam alatt voltam, és egy kicsit szerettem volna kikapcsolni az agyam-ami sajnos össze is jött), sőt sírás lett a vége, még a srác vigasztalt, és akkor rögtön el is jöttem onnan és nem is tárgyaltam vele utána, pedig keresett. Nagyon megbántam, nagyon utáltam magam. Aztán a volt párommmal kibékültünk. Egyáltalán nem számítottam rá, hogy ez lesz, deeg tudtuk beszélni a gondjainkat. Viszont ő a békülés után pár nappal megtudta, hogy amíg külön voltunk, lefeküdtem mással, és ezt nem tudja megbocsátani. Megcsalásnak veszi, es azt mondja soha senki nem alázta meg ennyire. Én pedig nem birok létezni a tudattal, hogy emiatt lett most vége

2018. máj. 2. 12:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk én kibéküléskor elmondtam volna neki, nem akartam volna, hogy mástól tudja meg. Lehet hogy másképp reagált volna. De ha mégsem, akkor legalább tudom, hogy ebből már nem lesz semmi és nem élem bele magam a kibékülésbe. Amúgy mivel szakítottatok, nem volt megcsalás, de ha ő nem így fogja fel, nem sok mindent tehetsz.
2018. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki hasznos választ adott, illetve a meglátását normális hangnemben közölte! Persze hogy nagyon fáj neki, nekem is borzasztóan fájna. De azt gondolom, hogy ahogy az egyik válaszoló is írta, hajlandó lennék megbeszélni fordított esetben a dolgot, ha tudom, hogy mit jelent nekem a másik, illetve fel tudom mérni, hogy emberek vagyunk, és mindenki követ el hibákat, és azok mögé a hibák mögé lehet nézni, mert semmi sem csak úgy önmagában van. Én így gondolkodom. De persze nem vagyunk egyformák, ezt el kell fogadnom. A kapcsolatunk alatt soha még csak rá se néztem másra, még flört szintjén se, és úgy érzem nagyon sokat tettem ebbe a kapcsolatba. És elmondhatatlanul sajnálom, hogy emiatt lett most vége. Nem tud megbocsátani, nem tud rám úgy nézni már. Dehát igen, mindenből tanul az ember.
2018. máj. 3. 00:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézd, ez van, ne őrlődj ezen, egyszerűen csak nem vagyunk egyformák. Ő úgy is felfoghatta, hogy "könnyen továbbléptél", még ha csak az alkohol oldotta is ennyire a gátlásaidat. Másnak meg nem számítana, mert külön voltatok. Mások meg nyitott kapcsolatban élnek, és működik.

Lehet, hogy a jövőben kisebb problémákat is elefánt méretűre nagyítana, és az egyikőtöknek sem lenne jó. Mellesleg ha még van dolgotok egymással, úgyis keresztezitek még egymás útját. Most koncentrálj másra.

Mellesleg ha ismered a Jóbarátok sorozatot, volt abban is hasonló szituáció Ross és Rachel között, aztán ott jó vége lett, persze az csak film, de az jutott eszembe a kérdésről. :-)

2018. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) békülésre szinte 100%ig esély sincs, mostmár részemről sem, és igen, ennek talán így kellett történnie.
2018. máj. 3. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!