Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha párod politikai nézete /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párod politikai nézete / hovatartozása más lenne, mint a tiéd, szakítanál vele?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Egyébként nőkkel ritkában beszélek politikáról. Többségük Jobbikus, szóval alapból nincs köztünk vita.
2018. máj. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magánügye, hogy milyen a politikai nézete. Ha nem ütközik a kapcsolat működésével, akkor miért szakítanék?
2018. máj. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Össze sem jönnék.
2018. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Minket konkrétan a fiú szülei martak el egymástól amiatt, mert nem tetszett neki az, hogy én és a családom az egyik párt mellett tettük le a voksunkat, ők meg ugye egy másik mellett. Persze, ehhez kellett egy befolyásolható, pipogya fiú, de ugye ez volt a fő problémájuk, a politika.
2018. máj. 2. 15:37
 5/16 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Nem, saját önálló döntése.


Gratulálok ott a családnak, és a srácnak is!

- taps taps -

2018. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, ha nem akar állandóan politizálgatni, meg téríteni, akkor leszarom, hogy merre szavaz.
2018. máj. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyedülálló vagyok, de véleményem van.

Amíg nem szélsőségesen áll hozzá, illetve nem ez az egyetlen témája, és elfogadja az én nézeteimet (akár egyeznek az övével, akár nem) nem zavar, ha ebben nem egyezünk.

2018. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha mások a nézetei, amíg hajlandó értelmesen beszélni róluk, és nem rögeszmékre, hanem a meggyőződésére épít. Magyarul ha valaki nyitott az érvekre, akkor nem zavar, ha tök máshogy is gondolkodik.

Sajnos a legtöbb ember nem ilyen. És tök mindegy, hogy jobb- vagy baloldal, ugyanolyan elvakult, bigott idióták vannak mindenhol.

2018. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tök úgy vagyok vele, mint a 8-as.
2018. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam alapból kizáró ok, ha valaki relatíve sokat foglalkozik a politikával és bármilyen párthoz vagy szélsőséges nézethez közel áll. Én teljesen semleges vagyok és nemis akarok azonosulni semmilyen gyülekezettel, megvan a saját világlátásom, ami igazából azt takarja, hogy szarok az egészre, miért idegesítsem magam olyan dologgal, amin nem tudok változtatni? :D Inkább a saját életemen és lelki fejlődésemen dolgozok és a páromtól is ilyen hozzáállást várok, volt már nagymagyar jobbikos barátom és nem kérek ilyen politikafanból mégegyet(másról sem lehetett vele beszélni, csak erről, de első barátom votl, akkor még nem tudatosan választottam).
2018. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!