Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál? Ha a párodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál? Ha a párodra nyomul valaki.

Figyelt kérdés

...(írásban) és egy darabig nem partner, majd egyszer csak igen, flörtöl vele?

Több éves kapcsolat, együtt élés, harmincasok.


2017. máj. 29. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha látnám, hogy hagyja magát elcsábítani, akkor megkérdezném, hogy mit nem kap meg tőlem, hogyan lehetnék jobb. Viszont ha menni akarna, akkor nem tartanám vissza...
2017. máj. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, mi hiányzik, mit nem adok meg. Nincs olyan.

Csak flörtölt, nem akart menni...

2017. máj. 29. 16:54
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért mert nyomul rá valaki, miért szakítanék? Az már viszont gond, hogy ha vevő rá, mert nem sokára nem állnak meg a flörtnél ezt te is tudod. Ha rám nyomulna valaki, határozottan leállítanám és nem adnám alá a lovat. Ugyanezt várom a páromtól is.
2017. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ha csak a csaj nyomult volna rá, nem írtam volna ki a kérdést. Ha lepattintja, pláne.

De ő belement....

2017. máj. 29. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy bármi olyan történt volna, amit nem lehet helyrehozni. Szerintem bontsatok fel egy üveg vörösbort, és üljetek le beszélgetni komolyan.
2017. máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Flört és flört között is van különbség, szóval szerintem nem mindegy, konkrétan mi történt.

Nekem alapelvárás a hűség egy kapcsolatban, de a lazább verbális flörtökkel nincs semmi baj szerintem, szóval ennyiért szerintem nem szakítanék, de ez emberfüggő.

2017. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Két éve volt egy "nehéz időszakunk". Ő ezerrel járt bulizni, akkor ismerkedett meg ezzel a nővel is. Akkor úgy voltam vele, voltak gondok, megpróbálok túllendülni.

De most, minden rendben volt közöttünk, és nekiállt vele nosztalgiázni, hogy hogyan táncoltak, stb... Dicsérgette, milyen jól táncol, húú de még milyen jól... hát nyilván nem barátilag táncoltak.

A nő feleség és anyuka. Hányinger.

2017. máj. 29. 17:12
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem de veled viszont szakítanék kérdező, hogy egyáltalán ilyen eszedbe jut. Rövid "kicsit" a póráz...
2017. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem ez már sok volt. Nem fér bele.
2017. máj. 29. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ne flörtölgessen mással, tök mindegy hogy hány éves. Ha velem akar lenni akkor csak én legyek neki. Flörtöljön velem a párom és ne mással. Azt hiszik belefér...de nem. Nekik sem tetszene ha elkezdenénk flörtölni másokkal. Akkor mi lennénk a világ legnagyobb qurvája.
2017. máj. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!