Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tűkön ülök, be vagyok sózva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűkön ülök, be vagyok sózva, nem férek a bőrömbe. Vagy még felesleges, túl korai az örömöm? És egyáltalán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy már régóta bele vagyok esve nagyon-nagyon egy férfibe, viszont több éves párkapcsolata volt. És most vettem észre, hogy te jó ég, lehet hogy szakítottak!!! NEM IS ÁLMODTAM erről... Úristen, el sem hiszem!!!

De nem tudom igazából, hogyan tovább. Nem tudom, ki szakított kivel, ehhez mérten mennyi időt kell hagynom neki "gyászolni", mielőtt megmondom neki, hogy tetszik (azt mégsem mondhatom, hogy szeretem). :)

Meg közben tartok attól, korai az örömöm, nem is mentek szét... És ha ez kiderül, az iszonyatosan fog fájni. Igazából abból gondolom, hogy a pasi idővonaláról, meg úgy a profiljából szinte minden eltűnt, ami volt. Minden barátnős cucc. Márpedig ő szinte nem használta a Facebookot, gyakorlatilag a barátnője pakolta neki tele.


2018. máj. 3. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ijesztő vagy.
2018. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Keress fel egy pszichológust! Ez beteges.
2018. máj. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Vagy egy pszichiátert!
2018. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Kíméld meg a srácot magadtól.
2018. máj. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Most mért vagytok ilyen köcsögök?


Túl korai az örömöd igen, lehet ugyanis hogy te nem jössz be neki.

Egyébként pár hónap után elhívhatod egy kv-ra.

2018. máj. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Ehhez mar pszichiater kell.
2018. máj. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Beszélgess vele, és finoman tereld a szót a barátnőjére.
2018. máj. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

És honnan a jófenéből tudod hogy bejössz neki és ezután veled lesz??

Van köztetek személyes kontakt? Lehet azt se tudja hogy létezel? Ha van akkor óvatosan kérdezhetsz mikor legközelebb találkoztok. Ha nincs akkor viszont... akkor felejtős.

De szerintem sem vagy komplett, sőt egyenesen veszélyes. Eleve az hogy így örülsz a más kárának. Meg tényleg honnan veszed hogy bejössz neki? Úgy néz rád?

2018. máj. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Komoly kapcsolat után az első csaj csak búfelejtőnek jó, szinte sose lesz egy pár hetes kalandnál több. Főleg, ha te mászol rá.

Erre kár volt ennyit várni.

2018. máj. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korai az öröm, attól még nem biztos, hogy köztetek lesz valami (akár komolytalan, akár komoly), ha mondjuk ők szakítottak.
2018. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!