Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tűkön ülök, be vagyok sózva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűkön ülök, be vagyok sózva, nem férek a bőrömbe. Vagy még felesleges, túl korai az örömöm? És egyáltalán, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy már régóta bele vagyok esve nagyon-nagyon egy férfibe, viszont több éves párkapcsolata volt. És most vettem észre, hogy te jó ég, lehet hogy szakítottak!!! NEM IS ÁLMODTAM erről... Úristen, el sem hiszem!!!

De nem tudom igazából, hogyan tovább. Nem tudom, ki szakított kivel, ehhez mérten mennyi időt kell hagynom neki "gyászolni", mielőtt megmondom neki, hogy tetszik (azt mégsem mondhatom, hogy szeretem). :)

Meg közben tartok attól, korai az örömöm, nem is mentek szét... És ha ez kiderül, az iszonyatosan fog fájni. Igazából abból gondolom, hogy a pasi idővonaláról, meg úgy a profiljából szinte minden eltűnt, ami volt. Minden barátnős cucc. Márpedig ő szinte nem használta a Facebookot, gyakorlatilag a barátnője pakolta neki tele.


2018. máj. 3. 23:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Még legalább egy év, mire képes lesz komoly kapcsolatra. Egyébként milyen viszonyban yagy vele?
2018. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Aranyom, nem a szakításától függ, hogy akar-e tõled valamit. Ha eddig is ismertétek egymást, de nem vetette rád a szemét, akkor nem lehet valami nagy jelentõsége a dolognak.

Az egyik barátom nemrég elhagyta a barátnõjét egy másik nõért, tehát nem egy kapcsolat a legnagyobb akadály két ember között... A legnagyobb az, ha nem érdekled õt.

Kérdés: honnan veszed azt, hogy annyira érdekled õt? Ez a kèrdésbõl nem derült ki. Meg az egész leírásod alapján elég betegesnek tūnsz.

A párkapcsolat nem olyan mint egy üres buszülés, nem olyan, hogy ha most felszabadult egy szék, akkor rögvest beleülhet más. Van aki sok éven keresztül is szingliként jól meg van, ha nem talál megfelelõt.

2018. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

És abban biztos vagy, hogy egyáltalán érdekled, kellesz- e neki?😀

Furán közelítesz a párkapcsolat témaköréhez...

2018. máj. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
82%
Most ezért biztos le fognak pontozni egyesek, de ez a mai valóság, szóval már én sem finomkodok egy határon belül. Figyelj, ha akarsz valakitől valamit, akkor próbálj a közelébe férkőzni, nem kell tekintettel lenni feltétlenül az aktuális kapcsolatára, ha épp van neki (rám sem volt soha senki tekintettel, én miért legyek? nem vagyok szent...), aztán vagy vevő rád, vagy nem, de örökké arra várni, hogy mikor lesz szabad a pálya, lehet, hogy soha nem történik semmi. És most jöhetnek a rossz kívánságok meg a többi... :-) Persze, egy határt nem lépek túl, nem leszek szerető, de ha valaki tetszik és vihető, akkor jól érzem magam vele, amíg lehet. 30-on túl már nem érdekelnek ilyen dolgok.
2018. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy a barátnője szépen kivett téged abból a körből, akivel ez meg volt osztva, vagy ha volt is szakítás, a hapsi ő ott a nőt. Jézusom, nagyon gáz vagy. Gyerekek, meg a facebook...
2018. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Miért érzem azt, hogy ebből nagy pfára esés lesz neked :)


Ha az én párom közelében lenne egy ilyen pióca, aki mindenről tudni akar, meg lesír róla, hogy betegesen! bele van zúgva én is tiltanék számára minden infót.

2018. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!