Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza szerezni a párom? Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A story az, hogy én és a párom 694 napja vagyunk/voltunk együtt és most vasárnap találkoztunk újra azzal a céllal, hogy ő elbúcsuzik tőlem. Én tettem jó pár hibát amit most itt nem is részleteznék, de mindegyiket megbántam. Ezt ő is tudja, de valahogy mégse tudja folytatni, feladta. Én még mindig mondom neki, hogy szeretem, nem akarom elveszíteni stb, de nem használ. Előre is köszi a segítségeket.

2018. máj. 4. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
tipp: ne légy faaaaaa.....sz
2018. máj. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
majd lesz új, no para
2018. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ötleteket, segítséget kérsz de nem adsz támpontot, nem tudunk ebből semmit. Főleg az un. hibákról. Nem akarod részletezni az oké, de nem mindegy, hogy majd agyon verted valamiért vagy később értél haza munkából mert valahol ittál egy sört. Így senki nem fog tudni okosat reagálni.
2018. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress más nőt. Te már nem kellesz neki.
2018. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Fizikailag sosem bántottam. Inkább lelkileg bántottam sokszor.Pl.: Volt jópár ígéretem amit próbáltam tartani, de végül mégsem sikerült betartanom.
2018. máj. 4. 15:12
 6/14 anonim ***** válasza:

"Én tettem jó pár hibát amit most itt nem is részleteznék,"

Nem mindegy hogy elsóztad a levest vagy leégett a süti, vagy pedig fűvel-fával félredugtál.

Ha az igéreteidet nem tartottad be az nem hiba, főleg ha kikényszerítette, vagy kiudvarolta őket. Amikor összejöttetek is ilyen voltál, akkor jó voltál neki most meg nem?

Nem is biztos hogy jó neked ha visszakapod.

2018. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Leírhatnád legalább, hogy hány évesek vagytok, fiú vagy lány vagy-e.


Felteszel egy kérdést, hülyén megfogalmazva, ez így nem jó,

2018. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és augusztusban 22 ő pedig most lesz 19


Nem kényszerítette ki egyébként az ígéretet, hanem én magam mondtam, hogy mellette leszek segítek neki, aztán most jött egy lehetőség, hogy kimenjek külföldre másfél hónapra így az ígéretemet felrúgtam. Ez csak 1 ígéret felrúgás a többi mellett.

2018. máj. 4. 16:05
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező:


Köszi az infókat.


Szerintem abban nem lett volna semmi baj, hogy ha kimentél volna 1,5 hónapra külföldre. Az nagyon hamar elmegy, ha szeretett volna, biztos megvárt volna.


A gond ott van, hogy sok hibát követtél el, lelkileg bántottad - sok kicsi meg sokra megy. Ha elmúltak az érzései irántad, akkor ennek az egésznek vége van. Az érzéseket ugyanis nem lehet kierőszakolni.


Tanulj a hibáidból, és ha nem akar semmit a csaj, akkor felejtsd el, és lép tovább, különben csak tovább süllyedsz a szemében.

2018. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű kritikát (ha lehet így nevezni) és segítséget kedves 9-es válaszoló :)
2018. máj. 4. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!