Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért velem kezdedt ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért velem kezdedt ki mit érez egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron szerelmes lettem egy lányba ö kezdeményezet nálam.Összejöttünk de a kapcsolatunk allatt kiderültek rola dolgok a volt párját 1 éven keresztül csalta.Sajnos én is igy jártam elhagyott 2 nap mulva mással volt.Nem értem mért jo mássokal játszani.Én azota se vagyok jol lelkileg.Enyire könnyü hazudni hogy szeretlek.Másnap meg mintha soha nem lettem volna.Megváltozik az ilyen nő valaha.
2018. máj. 8. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert valtozna meg? :D
2018. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Õrülj, hogy mielõbb fény derült rá. Ne törõdj vele, vannak ilyenek, nõk s férfiak egyaránt, kerülni kell. Nincs miértje, egyszerūen csak nincsenek tekintettel a párjukra. Talán néha büszkeséget éreznek azért, mert “bárkit megkapnak”.

Miért veled kezdtett? Talán mert épp te estél útba neki.

2018. máj. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem van olyan nő aki simán mondogatja hogy szeretlek, meg hiányzol meg ilyenek. De csak kollégák vagyunk. Vannak ilyen emberek nem kell bedőlni az ilyen dumáknak.
2018. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Vannak ilyen emberek férfiban is és nőben is.


Hónapokig udvarol/hajt rád, majd amikor te már totál rápörögtél, közli, hogy ő nem úgy gondolta.


Sérült emberek, akik nem veszik észre, hogy maguk is sebeket osztanak...

2018. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Aki túl gyorsan mondogatja, hogy szeretlek, azt nem szabad elhinni.
2018. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen csajokat lehet a legjobban megszivatni, értéktelen emberek, akik azt hiszik ők irányítanak mindent, közben nem kell őket komolyan venni, alázni kell őket, hogy az ego-juk szépen leépüljön és csak egy senkinek érezze magát és legközelebb meggondolja kétszer is, hogy megtegye. A mai lányok elvannak szállva azt hiszik ők irányítanak mindent a pinájukkal, közben a legtöbb egy értéktelen nagy nulla minden téren. Mindig azt hiszik okosak, de mikor ők esnek a csapdába, akkor letörik a szarvuk. Jó te biztos belezúgtál a csajba és nem voltál képben normálisan azt hitted egy jó kis csajt fogtál ki, aki rendes stb. soha ne bízz meg senkiben teljes mértékben így kell hozzá állni , ha eljön az ideje úgy is észreveszed , majd magadtól, hogy már bízhatsz e az adott nőben. Persze ehhez érzék is kell.
2018. máj. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!