Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért velem történik? Teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért velem történik? Teljesen összetörtem.

Figyelt kérdés
Anyira beleéltem magam abba hogy ö életem szerelme ittam a szavait.Hogy soha nem un meg mindenél jobbam szeret.Sok olyan dolgot mondtam neki amit nem kellett volna.De szó nélkül elhagyott a barátnőm.Nagyon hamar új párja lett.Azt mondta mit gondolok majd otthon ül és malmozik.Hamar túl lépet rajtam.De én nagyon szeretem még mindig.Tudom gáz de könyörögtem neki hogy ne hagyon el de már le se szart.Ilyen gyorsan hogy lépet rajtam tul ha tényleg szeretett valamikor. Nekem nem menme.Sok idö kell mire tudok nyitni más felé de lehet nem is megy többet mert még nem szeretem igy egy nöt sem.Tavaly nyáron ö csábitot el engem.Hogy csak én kellek neki meg gyereket akar tölem feleségül jön hozám közös tetko aztán már mással van.Mert már nem szeret.Most az uj párja a mindene most ö mindentéren jobb mint én.Mintha én soha nem lettem volna.Vele álmodok minden este.Minden nap rám jön a sirás pedig tudom őneki már nem is jutok eszébe.Nagyon szarul vagyok hogy ilyen könyen elhagyott.
2018. febr. 4. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

Az anyja bekúrta a tv elé, csakhogy addig is nyugta legyen tőle, aztán mikor elég idős lett, beb@xta a közoktatásba, hogy ne legyen addig se láb alatt. Szerinted tudja, hogy mi a szeretet? Mímelni esetleg.

31/f

2018. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát haver rossz hírem van, ő nem szerett ki belőled annyira gyorsan, csak a háttérben már fére-félre kacsintott, ezért jött képbe az új csávó, és azért jhagyott el, mert az új csávóval akart lenni. Ergo már egy ideje tervezte.
2018. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne sirj! Terj mar eszhez!
2018. febr. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Kitartás! Mozdulj ki, amikor csak teheted!
2018. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a közös tetkó kiverte a biztosítékot. Még hogy nem a nevét tetolváltattad magadra. Kersehetnél ugyanolyan nevú nőt.

Ha valakit nem szerettem akkor nekem is egy héten belül új párom volt.

Szedd össze magad, légy férfi és tanulj a hibádból.

2018. febr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csóri gyerek..azért sajnállak nagyon


azért ne hidd el, hogy mind ilyen

2018. febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!