Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most mi lesz velem/velünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz velem/velünk?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most lett vége a másfél éves párkapocsolatomnak a héten. Igen, tudom a távkapcsolatok szarok és halálra vannak ítélve többségében. VISZONT már nem sok kellett volna, hogy végleg együtt lehessünk és ne csak a távkapcsolat legyen.


Elég sok hülyeséget megcsináltam az utóbbi időben tényleg mocsok dolgokat, de tiszta szívemből szeretem őt, mint még soha senkit és el tudnám vele képzelni a jövőt. Az utolsó durva dolgaink amik miatt szakítottunk az egy barátság volt, ami nem rég alakult ki közte és egy másik fiú között. Féltékenyen reagáltam és emmiatt hülyeséget is csináltam, amit nagyon megbántam, de úgy éreztem ez nem csak szimpla barátság kettőjük között.


Nagyon szeretném vele újrakezdeni, mindent másképp csinálni, hogyan tudnám ezt elérni.. vagy felejtsem el? :/


Ui: Azt mondta, még szeret csak már nem szerelmes és még meg van kettőnk közt a kémia. Szerintetek van esély az újrakezdésre? :/


F/20



2017. febr. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig megér egy próbát, de figyelj arra, hogy ne csak üres ígéreteket tegyél neki.
2017. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted várjak vele még egy kicsit. Az az érzésem van most, hogy ugye kicsit így az utóbbi időben rátelepedtem a fiú miatt és hátha hiányzok majd neki, egyébként jövő hétvégén lesz a névnapja. A tanácsodat hasznosnak találom :)
2017. febr. 11. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom,hogy így alakult. Szerintem is várj még vele egy kicsit addig amig lecsillapodik a vihar kettőtök között aztán próbálj meg találkozni vele és élőben beszélni.
2017. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
500 km-re van tőlem :( Tudom, hogy az lenne a legjobb ha személyesen megbeszéljünk mindet ezért meg is fogok mindent tenni. Nekem tényleg ő a mindenem akármennyire nagy hülyeségeket is csináltam a kapcsolatunk során éppen ezért harcolok :/ Köszönöm szépen a tanácsodat meg fogom fogadni :)
2017. febr. 11. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
áh... hagyd szerintem... majd legközelebb jobban csinálod
2017. febr. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!