Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk/lányok, erre már kereszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, erre már keresztet vethetek?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm. Az ok az, hogy nagyon sok dolog szakadt a nyakába egyszerre, nem is annyira velünk van a baj. (kisgyerek, tanul, háztartást vezet, gyakorlómunkát csinál a szakjához, meg belecsöppentem én is az életébe, mint távkapcsolat). Jómagam inkább az összeköltözést javasoltam volna, de neki az az előző kapcsolata miatt meggyőződése, hogy korai lenne, pedig úgy segíthet ék és együtt is lehettünk volna. A szakítást úgy mondta ki hosszas nyűglődés után, hogy lehet megbánja, de mindenkinek ez lesz a jobb. Igazából még mindegy lenne, mert más gond köztünk nem volt, másik kapcsolatra amúgy sem lenne ideje, én sem ácsingózom jó darabig más után és amennyire nem jó "együtt", annyira nem jó külön. A kérdésem az, hogy ha így áll a helyzet szerintetek érdemes lenne várni míg végez (2év), vagy már mindenképpen bukta? Haragszom a helyzetbe, mert tényleg necces az időzítés, hogy találkoztunk, de lehetett volna ebből jót kihozni. Nektek mi a véleményetek?
2018. máj. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira veled akart volna lenni, akkor megoldotta volna. Nem volt beléd szerelmes, csak egy fellángolás volt a részéről ami elmúlt és inkább a saját életét akarja most egyengetni. De emiatt nem kell rá haragudnod, sokan vannak így. Várni fölösleges rá, mert nagy valószínűséggel addigra még annyit sem fog érezni irántad, mint amennyit most. Továbbá ezzel leláncolnád magad, ő pedig lehet hogy közben összejönne mással. Könyveld el buktának és folytasd az életed, jönni fog helyette más nő az életedbe.
2018. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondod egy próbát se érne meg, ha akkor mind a ketten egyedül vagyunk még? Nyilván, ha úgy alakulnak a dolgaink nem rondítanék bele, de én amúgy sem ugrálok kapcsolatból kapcsolatba. Ha el is könyvelés most, hogy vége van, akkor is kb addigra kezdenék egyáltalán keresgélni. Meg ahogy láttam, zaklatta is a múltja, nem volt sok ideje letisztáznia magában. Nem azt mondom, hogy lekötöm magam addig, nyilván élném az életem, munka, hobbi stb, csak ránéznék x idő múlva, hogy mi a helyzet, hátha.... Vagy ezt megette a fene már akkor? :/
2018. máj. 9. 20:40
 3/5 iamaveryniceguy ***** válasza:
42%

Tehát te most két évig nem is fogsz ismerkedni? Mi bajod van ember?


Ő nem akar téged, fogadd el és keress mást. Lehetőleg ne távkapcsolatot, mert annak ritkán van értelme.

2018. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez füst. :D
2018. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen két évig de pár hónap kell, hogy túltegyem magam rajta, meg vagy egy év körüli szünet, hogy jól érezzem egyáltalán magam megint egyedül. Ha csak a savanyú képem az, amit adni tudok, az elégcillúzióromboló lenne a lányoknak, nekem meg a kudarcok, ami ezzel jár, meg másokat sem szívesen büntetnék magammal. Szerintem egy év legalább kelleni fog nekem hogy 100%as legyek újra.
2018. máj. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!