Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy lehet elviselni a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elviselni a szakítást?

Figyelt kérdés
5 éves kapcsolat. 21 éves vagyok, lány. Úgy érzem semmi remény már az életben, sose találom meg az igazit, úgy sem fog szeretni senki. Annyira rossz, hogy nem eszek napok óta, csak sírok, képtelen vagyok a tanulásra koncentrálni, úgy érzem meg akarok halni.

2018. máj. 11. 06:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Van ingyen hívható szám öngyilkosság esetére, beszélgess ott😅
2018. máj. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked az idő begyógyít mindent. Tudom mert egy féléve én is átestem egy szakításon 4 éves kapcsolat volt. Az idő mindent megold meg az hogy lekösd magad,törődj magaddal,foglald le magad koncentrálj tanulásra,barátokra,szórakozz és minden helyre fog állni és az igazit meg észre fogod venni mert minden okkal történik. :) 21/F
2018. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy a világ egyik legnehezebb dolga. Csak kérlek ne tegyél kárt magadban:( nem mindegy miért szakítottatok, ha akarod leírhatod privátban. Egyébként mindenki azt mondja hogy az idő segít. De mikor mi összeveszünk a barátommal valami kis hülyeségen enni nem bírok még a levegővétel is fáj. Ez a szívszorongató érzés, és neked most még rosszabb. Tényleg írj hátha tudok segíteni
2018. máj. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy irjak semmi mas, csak az ido fogja elmulasztani, es az sem teljesen. Egy ur mindig maradni fog a szivedben. 3 evig voltam egyutt egy lannyal, nem mukodott mar a dolog, sok vita.. nem birtam.. nekem tobb mint egy ev kellett ahhoz, hogy azt mondjam mar nem szeretem. Ez volt kb. 4 eve, azota nem volt egeszseges kapcsolatom, nem voltam szerelmes.
2018. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezen majdnem mindenki átesik, Igen, ezt meg kell gyászolni...foglald el magad, sportolj, találkozz barátokkal, hidd el egy idő múlva sokkal jobb lesz.
2018. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen normális érzés. Segíts a szervezetednek túljutni ezen, kezdj el futni! Reggelente fuss — ha eddig nem tetted volna, akkor kezdd el kicsiben, először csak 15-20 percet, majd apránként tornázd fel 40 percre. Meglátod, a rendszeres futás csodákat tesz. Plusz, hallgass közben zenét.


Enni meg próbálj rendesen, töltsd le a Sárga kapszula c. ingyenesen letölthető könyvet, és abból okosodj ki.


Ezek szerint diák vagy. Ez nagyszerű, jön a vizsgaidőszak. Ne hagyd el magad: kezdj el tanulni rendszeresen, rendszerezetten.

2018. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezen nagyjából minden ember átesik.

Sajnos nincs más megoldás rá, csak az idő.

Nehéz, de foglald le magad valamivel. Sport, barátok, új hobbi.

Szépen lassan múlni fog az a borzasztó érzés a gyomrodból.

Nekem az segített, hogy sokat jártam önkénteskedni egy állatmenhelyre. Sokszor csak ültem a földön, körülöttem rohangászó kutyusok, és a szeretet, ami áradt belőlük.

2018. máj. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz jobb idő múlva sem, sőt még csak rosszabb lesz. Mert a tönkrement szerelemnek pszichoszomatikus tünetei vannak. Azaz a lelki sérelmek elváltoztatják idővel a tested, arcod, és képtelen leszel többet felszedni álmaid nőjét, férfiját. 35 éves vagyok, és teljesen tönkrementem fiatalkori szerelmektől, ma már kutyának-macskának nem kellenék, úgyhogy nem is próbálkozok már.

Ha tönkrementél szerelemben, vagy dobtak, állj bosszút a csajon, srácon. Így még kielégülhetsz, és normális ember válhat belőled idegroncs helyett.

2018. máj. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bosszúnak semmi értelme, de én sem mondom feltétlenül, hogy mindig mindent meggyógyít az idő. Most nem feltétlen csak lányról van szó, de e mellett van sok más is amin 10 év után sem vagyok túl. Pl. apám halála. Semmivel sem lettek jobbak az ilyen dolgok. Mai napig váltakozva ugrálnak a fejemben a veszteségek. Alvás is egy rémisztő dolog, mert tudom, hogy milyen álmokból milyen állapotban fogok felkelni, ha végre nagy nehezen elalszom. Szerintem ez ember függő, hogy kit mennyire visel meg és le tudja e vetkőzni. Én is 30 felett vagyok már mellesleg.
2018. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
egyél sok répát és megtanulsz fütyülni
2018. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!