Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 8 év együttlét és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 8 év együttlét és eljegyzés után hogyan lehet elviselni egy szakítást?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk, de a párom külföldre költözött, kapott munkát, úgy volt, hogy idővel én is kimegyek, de szeptember óta kerül, augusztusban minden ok volt köztünk, sőt amikor szeptemberben meglátogattam, akkor is úgy tünt, hogy rendben van a kapcsolatunk. Viszont én elég depis vagyok mostanában, ő meg a munkatársa barátnőjével tölti a szabadidejét (vásárolgatnak, császkálnak stb.) Már úgy érzem az a lány több figyelmet kap, mint én. Nem tudom vele megbeszélni, mert ha rákérdezek egyből tagad, viszont nem tesz úgy, mint ha érdekelné, hogy nekem ez lelkileg megvisel. Nem merem már pesztrálni, de mert már az üzeneteimre sem válaszol, ami ettől független,de megbeszélni való dolog. FÉlek, hogy ennek a kapcsolatnak lassan befellegzett, viszont lelkileg én nem vagyok kész erre.Már 30-on túl vagyok, és eddig ő volt az első akivel egyermeket is terveztünk. Kicsit haragszom is a világra, hogy ha nem lennénk ilyen távol, akkor lehet minden rendben lenne.
2016. szept. 28. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor most mi is van? Elég hablaty lett ez a leírás. Szakítottatok? Vagy együtt vagytok?
2016. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ne haragudj a világra, mert ha tényleg szeretne és ő lenne neked az "igazi", akkor ennyit ki kellene bírnia a kapcsolatnak.


De ugy látom, te már azonnal temeted magad és a kapcsolatot. Ha meglátogatod/hazamegy hozzád, SZEMÉLYESEN mondd el neki ezeket, és kérdezd meg, hogy szeret-e, akarja-e még, hogy utána menj, mert te ugy érzed hogy egyre jobban eltávolodtok.

A válaszától függően pedig rendezzétek a kapcsolatot.

2016. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom h ha vannak megerzeseid es alapbol nem te vagy a vilag leggyanakvobb noje,annak mindig van alapja.Lehet h csak tavolodik es nincs koztuk semmi,de amit erzel,arra mindenkepp ra kell kerdezni,ki kell mondani.Ha nem bir ki egy tavkapcsot a kapcsolatotok,akkor nincs min ragodni,30+ vagy,lepj tovabb.Tovabb lehet.Tul vagytok a kritikus 7even,ez most a kapcsolatotok probaja,ha keri h menj utana,egyertelmu jel arra h merre tovabb (szemtol szemben kerdezz ra h mit szolna ha kimennel),ha viszont habozik,vagy szint vall,akkor tudod a valaszt.Ennel vertebb szitubol is felallnak emberek,te is kepes leszel ra.
2016. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, remélem a legjobbakat, de félek az ismeretlen jövőtől :-(
2016. szept. 28. 09:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki fél az ismeretlentől!


Én is kijöttem külföldre, a házasságom befuccsolt közben.

Lehet ha otthon maradok még mindig az exfeleségemmel vagyok, de az is lehet hogy nem. Túl sok a lehet.... Senki sem tudja megmondani neked mi lett volna ha...

Így alakultak a dolgaitok, eszerint kell lépned a közeljövőben. Nem azon kell agyalni hogy miért meg miért nem, hanem a megoldáson legyél.

Én is kínlódtam sokáig, hibáztattam a körülményeket, magamat, őt, aztán rájöttem hogy felesleges.

Féltem a jövőtől, mi lesz ha örökre egyedül maradok (sajnos nehezen ismerkedek nőkkel), mi lesz a gyerekeimmel, az elvált gyerekes emberek nehezebben találnak párt...kb ezek kavarogtak bennem, és még néha most is. De viszont tudtam hogy meg kell ezt lépni mert nincs értelme együtt maradni. Azt tudtam hogy boldogok sosem leszünk már együtt. 12 év után búcsút intettünk egymásnak. Aztán mikor kimondtuk felszabadultam, tudom hogy jó döntés volt.

2016. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olyan furcsa, hogy valakik azt hiszik ha nincsenek egymás közelében akkor is működni fog a kapcsolat. nem fog.
2016. szept. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!