Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi értelme valakit letiltani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme valakit letiltani chatről, ha az ismerősei közül nem törli le?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ennek mi köze a szakításhoz? :O amugy messengerrol csak csetet lehet tiltani. Biztos lusta volt belépni fb-re
2018. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1#

Kimaradt: egy induló, de hamar végetérő párkapcsolatról van szó, kezdetleges párkapcsolatról

2018. máj. 16. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet csak messengert használt éppen, abban csak chatet lehet tiltani. Vagy eltett későbbre és ezért nem akart törölni.
2018. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vagy mert ha letilt, semmit nem lát belőled, és nem tudtok kapcsolatba lépni semmilyen módon. Biztosra ment.
2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4#

De csak a chatről tiltott le. Az új fotóit, megosztásait látom, hiszen az ismerősöm maradt. Ő is látja az én dolgaim.

Írni nem tudok neki, de nem is hiszem hogy volna miről beszélni nekünk már sajnos.

2018. máj. 24. 12:42
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

Nem zavarja hogyha az ismerőse vagy, de azt akarta hogy ne tudjatok kommunikálni, így a chatről letiltott.

2018. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd hallani, hogy "azért, mert titkon azért kíváncsi mi történik veled, nézegeti a profilod, mert..."

Rossz hírem van: nem ezért. Nem érdekli a profilosdi, csak azt nem akarja, hogy írj neki, ennyi.


Amúgy annyira elegem van a mai fiataloknál a "mikor olvasta, elolvasta de nem válaszolt, mikor volt utoljára aktív, miért 'rejti el magát' stb" hülyeségekből...

Hívd fel, kérdezd meg mi van. Ha a számod is letiltotta, akkor ne hívd fel.

Ha világosan közölte(d), hogy NEM - akkor az leginkább "nem"-et jelent, és ne foglalkozz vele a továbbiakban. Az élet baromi egyszerű, csak Te bonyolítod túl.

2018. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszi kapcsolatba lépnél vele, ezt nem akarja, de az azért tetszene neki ha làtnàd amikor pl megosztja, hogy összejött valakivel.

Vagy nem érdekli, hogy az ismerőse vagy- e, csak ne tudj neki írni.


Mindenki màs... én szimplàn töröltem az ex"pasim" akivel elkezdtük a kapcsolatot de hamar vége lett. Èn hagytam ott, de egy percig nem gondoltam hogy írna nekem. Végül írt pàrszor , bocsànatot kért a történtek miatt, lezàrtuk, aztàn nem beszéltünk többet. Szerintem gyerekes dolog letiltani a màsikat. Ennyire senki ne érezze fontosnak magàt. Elég visszatetsző.

2018. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Örültem is neki, hogy letiltott. Legalább nem láttam h mikor elérhető...

Mivel együtt jártunk pár hónapot tudom a telefonszámát, hogy hol lakik, a testvéreit is ismerem...

Mi a nyavajáért akarnám én pont facebookon ráírni? Illetve az utolsó beszélgetésünk alapján minek is írnék rá?

Tény hogy fontos volt nekem, meg még mindig érzek valamit iránta, de az a vontat már rég elment hogy keressem...


Valamiért mégis bosszant hogy le vagyok tiltva neki. Talán azért mert így olyan mintha ő akadályozná meg azt h keressem, miközben én nem is akarnám keresni!

Idegesítő, bár mondjuk ennél nagyobb bajom ne legyen az életbe! 😀

2018. máj. 25. 09:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezen ne agyalj. Te is tilthatod. Sőt! :D ajánlom szíves figyelmedbe. Mert ha netán ő leszedi és akarna írni akkor kap egy csattanós pofont hogy hopsz ő is tiltott. Nem érdemes ezekkel foglalkozni az embernek, csak megemészt.
2018. máj. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!