Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk, ma talalkoztunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk, ma talalkoztunk. Mi ertelme van ennek akkor?

Figyelt kérdés
Szakitottunk a baratnommel, mert nem mukodott a kapcsolat. Megbeszeltuk, hogy nem keressuk egymast, de mindig megkeres valami indokkal. Se puszi, se oleles, se szex. Mondja, ha szekszelni akarok, keressek mast. Aki miert nem, hagy beken, es ne zavarjon ossze?

2018. febr. 21. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod neki, hogy nem szeretnél találkozni a szakítás után?
2018. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen noket kell letiltani mindenhonnan, teljes, szinte hermetikus elszigeteltseget letrehozni kozted es kozte. Mindig keresni fog, mert tudja, hogy vevo vagy ra, az orrodnal fogva vezet, te meg hagyod neki. O meg csak valami alattomos "bosszuvagy" miatt teszi ezt veled, vagy annyira tudatlan, hogy meg szandek sincs a hatamogott, ez a teljes, totalis tudatlansag netovabbja.

Keruld.

2018. febr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Koszonom, mibol gondoljatok, hogy mindenkepp kerulnom kene? 2 het mulva koltozom el kulfoldre, es akkor minden kapcsolat megszakad? Miert jatszik stb?
2018. febr. 21. 21:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a célja, hogy találkozol vele, ha "megkeres valami indokkal"?
2018. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hiaba mondom, megbeszeljuk, ugy gondoltam elfogadda, hogy nem akarok baratsagban lenni, de keres... Osszezavar. Amugy 30F 40N
2018. febr. 21. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy keres, de TE miért mondasz rá igent?
2018. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazabol fogalmam nincs, nem hinnem, hogy szeretem, csak nincs senkije nagyono rajtam kivul, sajnalat... Nem is tudom.
2018. febr. 21. 22:06
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet pont azért keress,mert tudja hogy elköltözöl.


Viszont sajnálatból ne találkozz vele.Ha kèrdezi mondj neki nemet,ès kész.Ha meg nem ért belöle tiltsd le,vagy ne vedd fel neli a telefont.


Azért annyira nem is kell erőlködnie szerintem,hogy találkozzatok.

2018. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem kell erolkodjon, mert sok a szabadidom, es nem lakik tavol. Az utcan is osszefuthatunk akar.
2018. febr. 22. 06:43
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Miért nem beszélitek meg, hogy mi ez az egész?

2. Ha nem akarnál találkozni vele, nem találkoznál vele. Úgy adod elő, mintha csak rajta múlna.

2018. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!