Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezt megbocsátanátok?

Figyelt kérdés

távkapcsolatban, a páromnak mondtam hogy este elalvás előtt küldjön egy képet magáról.

egy 1 hónappal ezelőttit küldött, ugyanaz a kép...megismerem, egymás mellé raktam, 100%.

kérdőre vontam, azt állítja ez nem ugyanaz , hülyének akar nézni, csak nem tudom miért.

felhívtam videón hogy akkor mutassa meg hogy ugyanabban a ruhában van stb, csak az arcát mutatta a telefonba, és kitalálta hogy fáradt.


mondtam neki hogy oké hogy hazudott csak mondja meg hogy miért és elfelejtem neki,de nehogy mát ezen szakítsunk.

máig tagad.

én így nem tudom folytatni azzal aki hazudik és idiótának néz.


2017. dec. 28. 09:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Pitiáner dolog ezen nem érdemes veszekedni. Gondolom fáradt volt és nem volt kedve fotózódni. Bár az h hazudott az nem szép dolog.
2017. dec. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem megbocsájtásról szól. Sajnálnám, itt tart s amiatt, tudom, itt tart, látnám, ahogy te is, nincs értelme folytatni.

Sok erőt. Veled vagyok.

2017. dec. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
27%
Hat ez erdekes. Magam reszerol addig szoba se allnek vele, amig magatol el nem mondja , mire volt jo ez. Ha meg csal, valamiert megis velem azert, ha mast nem azert, mert tan szeret. Ez miatt ennyivel megtisztelhetne.
2017. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak jól jár a csaj, ha megszabadul tőled, szóval ne bocsáss meg neki.
2017. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány kedves 4-es!

és miért is?

ő hazudott de én vagyok a rossz... aha értem

2017. dec. 28. 10:22
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Rossz kategóriába írtál, ennek a kérdésnek a tini kategóriában a helye. Micsoda problémáid vannak, irigyellek. Nőj fel!
2017. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

pont ezaz hogy ilyen baromsagon nem akarok szakítani.

ha tegnap este óta rágom a fülét akkor miért nem képes férfi módjára azt mondani" figyelj nem volt kedvem.ennyi."

nem !inkább 100x a pofámba hazudik.

leteszek egy képet és annak a pontos mását és a pofámba hazudik! ez az ami dühít.

már rég elfelejtettem volna ha azt mondja oké rendben hazudtam bocsi.

de nem! csak tagad mint egy gyerek.


de mind1 is mert nem beszélek vele addíg amíg nem mond erről valamit, aztán majd meglátjuj mi a fontosabb hazudni vagy én.

ha tagadja és emiatt szétmegyünk akkor ennyit számítottam neki.

és ne mondja nekem senki hogy piti dolog amikor a szerelmed a szemedbe hazudik.

2017. dec. 28. 10:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

25

26

2017. dec. 28. 11:21
 10/21 A kérdező kommentje:
ne mondjátok már hogy ha akarjátok látni a pasitokat,hogy hol van, mit csinál, és ő egy hónappal ezelőtti képet küld , nem akadnátok ki
2017. dec. 28. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!