Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a volt barátnőm megkeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt barátnőm megkeres, akkor lehet nem tudja, hogy mit akar?

Figyelt kérdés
Olyan indokkal keresett meg, amit máshonnan is megtudhat.
2018. máj. 19. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenesebb lenne az illetőtől megkérdezned, aztán meg te ismered a lányt esetleges viselkedéséből sok mindent letudsz szűrni, ha tudsz hideg fejjel gondolkodn, viszont ha még táplálsz iránta érzelmeket,akkor nehezen tudsz objektív iránta. Probálj meg kicsit tárgyilagos vele lenni, ne az érzelmeidre hallgass, azt gyakran megkapod a választ ezekre a kérdésekre
2018. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam és szerintem feladom, értelmes beszélgetést nem tudtam vele folytatni, folyamatos a sértődés és nem értem, akkor minek keresett. Én szeretem, de ahogy látom el kell engednem, ami nem működik, azt nem kell erőltetni.
2018. máj. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!