Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar velem beszélni ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar velem beszélni ha szakítottunk?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel szakítottunk a párommal, mert már nem működtek köztünk a dolgok régóta, csak a veszekedés ment.

Másfél évig voltunk együtt.

Régen nagyon szerettük egymást és nagyon jó volt a kapcsolatunk, mindent meg tudtunk beszélni, ezért sosem gondoltam volna hogy egyszer ide jutunk, de ez lett.


Amióta szakítottunk folyamatosan keres, ír, hogy mi van velem, hogy vagyok stb.. Írtam neki hogy szakítottunk, talán jobb lenne ha nem beszélnénk mert így nem fogjuk tudni lezárni a dolgokat normálisan. Erre írta hogy de ő szeretne beszélni, ő örül ha beszélünk, meg hiányzom neki stb...

Nekem is hiányzik, mégiscsak majdnem 2 évig az életem része volt, de ha beszélünk az csak megnehezíti a dolgokat és nem tudjuk lezárni.


Éppen ezért nem szeretném ha írna, néha pedig örülök én is hogy beszélünk, pedig tudom hogy nem kéne, így sosem fogunk tudni tovább lépni...


Ezért sem értem miért ír, már egy párszor elmagyaráztam neki ezt a dolgot, de mégis ír...



2018. máj. 18. 19:23
 1/5 anonim válasza:
100%

Vegyél új kártyát vagy cserélj telefonszámot és nem fog zaklatni.

Nekem így sikerült elfelejteni

2018. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja túltenni magát kell a hamis biztonságérzet hogy még megvagy neki csak barátként. Szerelemből sosem lesz barátság azonkívül sosem leszel túl rajta ha hagyod hogy keressen. Ne válaszolj neki ne reagálj vagy cserélj számot. Neked lesz jobb
2018. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérésed ellenére is keres és ír, nincs mese, le kell tiltani.

Nekem is most ért véget a másfél éves kapcsolatom 2 hete, mi nem keressük egymást egyáltalán és jobb is így.


25N

2018. máj. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

De nekem is és neki is borzalmasan nehéz ez. :/


De ha beszélünk annak semmi értelme..

2018. máj. 19. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszélj vele. 1,5 hónapja mentem szét a párommal 2 év után. (közös megegyezéssel) Azóta nem irkálunk egymásnak, és a továbblépés ezáltal gyorsabban bekövetkezett. :) Egy régebbi kapcsolatom után az exemmel beszélgettem, elkövettem ezt a hibát, és ő hónapokkal később tudott csak továbblépni.
2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!