Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, ti ezt hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Solo66 kérdése:

Lányok, ti ezt hogy kezelnétek/reagálnátok le?

Figyelt kérdés
21/F félévvel szakítás után vagyok, elég hosszú kapcsolat volt(5év). Szeretnék változni pozitív irányba, nyitottabb szeretnék lenni, élni, boldognak lenni. Kicsit bizonytalan vagyok még, mert egy barátnőm volt eddig. Ha egy lány mondjuk megtetszik nekem, esetleg szemezünk ő is néz, mondjuk buszon/buszmegálloba akkor mi az a szöveg amivel nem gáz odamenni hozza ha mondjuk nincs egyedül (barátnők). Tehát hogyha mondjuk oda sétálok és megkérdezem hogy “Szia, megkérdezhetem hogy hívnak?” vagy mi az amit ilyenkor nem kínos? Egyébként nem tartom magamat, bányarémnek, az utóbbi(félév) minden nap edzettem úgyhogy izmosabb, magasabb srac vagyok. Nem tudom hogy ez számít e valamit. Szóval milyen, úton módon lehetne manapság odamenni egy lányhoz hogy ne legyen ez a közhelyes “Nem fájt mikor leestél a felhők közül?” duma ?
2018. máj. 20. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
pua-nyitások-keresőbe.
2018. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ez egy kényes téma , szerintem a többség ha leszólítják az utcán és nem a már bocsánat de alja lányok közé tartozik (nem külsőre hanem értékrendre) akkor eléggé elutasító lesz, főleg ha barátnőkkel van. Ha egyedül van és nem egy 5 perces busz útról van szó szerintem simán odaülhetsz mellé , odamehetsz , megkérdezheted meddig utazik ilyesmi aztán onnan ha szimpatikus vagy neki úgy sem akad el a beszélgetés és egy idő után már megkérdezheted hogy hívják vagy mondhatod hogy egyébként XY vagyok , téged hogy hívnak. Aztán max megkeresed fbon és ott írsz neki , de még sok más módja van.

20/L

2018. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bármit, de tényleg bármit mondhatsz. Engem nemrég szólítottak le, mivel barátom van ezért nem lett semmi, de ha szingli lettem volna akkor adtam volna a srác alá a lovat, mert bejött. Villamos megállóban voltunk, sokat kellett várnunk. Megkérdezte, hogy jártam-e a budai arborétumban, mert most nagyon szép. Mondtam hogy igen, szerintem is szép. És akkor elkezdett róla mesélni, mert ő kertészmérnök és csak beszélt. Szeretem a növényeket, úgyhogy szívesen hallgattam, még kérdezgettem is. Szóval tök jól eldumáltunk, mesélt a hobbijairól, még a villamoson is beszélgettünk, aztán leszálltunk, ő jobbra én balra. Bármit mondhatsz, ami eszedbe jut és szívből tudsz róla mesélni, mert többet számít ahogyan mondod, mint hogy mit mondasz. Szerencse is kell hozzá persze, mert egy csomó lányt egyáltalán nem érdekelnek a növények, szóval ha valaki máshoz szólt volna akkor megszívta volna. Na jó, így is megszívta, de csak mert foglalt voltam, nem azért mert rosszul csinált valamit. :)

Ha ott vannak a barátnői arra nincs ötletem. Én nem igazán tudnék mihez kezdeni a helyzettel, őszintén bevallom. Zavarban lennék, hogy most kivel legyek bunkó, kit rázzak le, és szerintem az idegen lenne az. :/

2018. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, amit előttem írták. Én annyit tudnék hozzátenni, hogy mutatkoztak be először te, és csak utána kérdezd meg a lány nevét. Magamból indulok ki, de ha valaki odalép mellém, és megkérdezi a nevem, az belőlem egyből egy védekezési mechanizmust hoz elő és már nem is olyan egyszerű a dolog. De volt olyan, hogy egy srác odalépett, bemutatkozott és megkérdezte a nevem, majd azt, hogy melyik vonattal megyek, hova utazom, stb. Csak legyél természetes! :)
2018. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be először te*, bocsánat.
2018. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!