Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogy reagalnatok, ha igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagalnatok, ha igy szakitananak veletek?

Figyelt kérdés

Ugy erzem elfaradt a kapcsolatunk a parommal,nem vagyok bele egyaltalan szerelmes(nem is voltam,de szerettem) ,es uj eletet akarok kezdeni....Ezert szeretnem vele egyenes es konkretan kozolni,hogy nem szeretnek vele tobbet eggyutt lenni... Nincs oka,nem csaltam meg,nem veszekedunk...csak egyszeruen nem vonzodom hozza es kesz.

Ti hogyan fogadnatok ezt az egeszet?


2017. szept. 14. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan olyan mint egy atlag szakitas. Semmi extra.
2017. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
békés és őszinte.
2017. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen korrekt.
2017. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Adta volna isten hogy engem is így dobjanak.
2017. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, semmi bántó nincs benne. Persze attól még lehet, hogy rosszul fog esni neki, ha ő még érez valamit irántad.
2017. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen rosszul esne, mint minden szakítás, de ennél korrektebbül nem lehet csinálni. De csak akkor szakíts, ha nem lehet vagy nem akarod rendbe rakni a kapcsolatot.
2017. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszokat!

nem akarom rendbe rakni,ugy erzem mar nincs kozos jovonk.De ettol fuggetlenul meg halas vagyok neki minden kozos emlekert :)

2017. szept. 14. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan így mond el, fölösleges a finomkodás is nem lessz kellemesebb neki, csak nagyobb remény marad és nem tud elengedni.
2017. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!