Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ezek után mit csinálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ezek után mit csinálnátok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Előre szólok, egy kicsit hosszú lesz. 2016 végén megismerkedtem az előző barátnőmmel. Cca 1 évet voltunk összesen együtt, 2 felvonásban. Az első felvonást elég durva veszekedések zárták le, majd 3-4 hónapig semmi, én nem bírtam ki, felkerestem, és újra összejöttünk. A második felvonásnál én dobtam őt, mert összevesztünk, és a becsületem nagyobb volt, mint hogy egyből bocsánatot kérjek. 2 hét után felkerestem, hogy bocsánatot kérjek, de akkor Ő már azt mondta, hogy nem. Viszont időközben kiderült, hogy kórházba került, mert pszichológiai problémái vannak/voltak - idegösszeroppanás, beutalót kapott pszichiáterhez. Ennek már 2 hónapja. Namármost én a mai napig nem tudom elfelejteni Őt, hiába a sok veszekedés, vita, de mégis szeretem Őt. Ilyenkor azonban előjönnek ilyen dolgok bennem, h pl. igen sok fiúval való beszélgetését törölte, csak h ne lássam, természetesen ha én nem tudtam az Ő telefonja kódját, az nem volt gond, az enyémet Ő egyből tudni akarta, és kedve szerint törölgetett ismerősöket, instámról, fészemről stb... Ismerem Őt, egy normális lány, csak sajnos pszichológiai eset... Ergo bennem van h érdemes-e erre még időt fecsérelni...

2018. máj. 26. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem vagytok össze valóak hiába erőlteted.
2018. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezek után örülnék neki, h szakítottam vele és már eltelt 2 hónap.

Hidd el, az idő neked dolgozik, sokkal jobb, h nem vagy kapcsolatban vele. Előbb-utóbb még szarvakat is kaptál volna tőle, nem csak sok fiúval való beszélgetés törlést...

2018. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd nincs semmi értelme.
2018. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Többször is megpróbáltátok, nem jött össze és ezt szerintem ti is érzitek: Fogjátok fel, hogy NEM ILLETEK ÖSSZE.
2018. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van egy kollegám, közel 50 éves,én 26. Sokat beszélgettem vele ilyen párkapcsolati dolgokról. Ő tanácsolta nekem,hogy ha valami az elején ennyire nem stimmel nem kell erőltetni. Mert később megkeseríti az életet.


Azt is mondta,hogyha hülye a választott családja,azt is hagyni érdemes -ezzel azért nem értek teljesen egyet,ha mondjuk a srác/lány normális,kár lenne a család miatt/


De számomra a legfontosabb tanácsa az volt,hogy muszáj az eszemet is használni. Ha szerelmes vagyok,képes vagyok bemagyarázni rossz dolgokra,hogy majd változik,vagy véletlen stb. Nem. Nyitott szemmel kell járni és annak hinni,amit a szemem lát,nem pedig a szép szavaknak.


Szóval,ha már most ilyen gáz szegény lány -nem a betegség,hanem az ellenőrizgetés,fiúkkal dumalgatás össze-vissza-, később sem lesz jobb. Döntsd el: ez így kell neked?

2018. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de én is azt mondom, hogy tovább kell lépni...újra és újra el fogjátok ezt játszani, és belekerülsz egy olyan körforgásba amiböl lehet évek után se mászol ki...
2018. máj. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!