Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nagy ügyet csinálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nagy ügyet csinálnátok egy ilyenből? Szerintetek ezek után bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt, pár hónapja együtt is élünk. Egy gépet használunk, és előző héten belefutottam abba, hogy még nem volt kijelentkezve a facebook profiljáról, és véletlen megláttam, hogy az exével chat-el. Nem hoztam fel közvetlen a témát neki, csak kérdezgettem, hogy szokta e exekkel tartani a kapcsolatot stb, (nálunk nem tabu téma az exek, szoktunk beszélni róluk, ezért is mertem kérdezgetni), mire azt válaszolta hogy nem. Először azt hittem csak nem kerít neki nagy feneket, de előbb utóbb elmondja. Nem így történt, vártam pár napot, közben végig kérdezgettem, hogy őszinte e velem mindenben, mire a válasz mindig igen volt. Tegnap elmondtam neki, hogy (ugyan a beszélgetést természetesen nem olvastam el) de láttam hogy ott a chat ablak. Akkor is tagadta, azt mondta nem beszélt vele. Végül, többszöri kérlelés után nagy nehezen bevallotta hogy beszélt a lánnyal, de utána ki is törölte a beszélgetést.

Ugyan nem tűnik nagy dolognak, hisz megcsalás nem történt, csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mindent elmondunk egymásnak, és hogy ebben nem volt őszinte, és hogy napokig konkrétan hülyének nézett, hisz én tudtam mit láttam, de ő el akarta hitetni velem az ellenkezőjét.

Ti mit gondolnátok? Hogy reagálnátok ilyen helyzetben?


27/L



2017. márc. 2. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
En elolvastam volna a helyedben, mirol is cseveresznek... Nem olyan biztos, hogy nem volt vagy nincs tervben semmi.
2017. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez lapát.

Nem azért, mert beszélt vele, hanem többször is képes volt hazudni neked, egy kisebb dologban is. Én nem tudnék bízni benne.

2017. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én nagy ügyet csinálnék belőle, hiszen hazudgált...

Mostanában az én párom is hazudgált ezt azt, ami miatt elvesztettem felé a bizalmam...bár az nem ilyen ex vagy harmadik fél tipusú dolog volt, hanem egészen más, de én sem tudok már neki hinni.

24l

2017. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én is simán elolvastam volna... ha nem is történt köztük semmi, akkor is, a hazugság hazugság, a kicsi hazugság is hazugság...

főleg ha nincs titkolni valója, akkor meg minek nem mondta el, miért törli ki? :D nyilván azért mert vannak olyan részek, amit nem szeretne ha látnád...

nagyon rajta tartanám a szememet... nem gyanúsítgatnám, hogy megcsal, meg leszállnék a témáról, mert a féltékenykedés megöl minden kapcsolatot, de utánajárnék, hogy milyen a kapcsolat kettejük közt... simán belenéznék a telefonjába, pl amíg zuhanyzik...

aztán ha látom, hogy irogatnak, ha olyasmit, vagy tovább menne a hazudozás, akkor kivágnám...

volt nekem is ilyen, hogy barátnőmet rajtakaptam, ilyesmin, ment a hazudozás, oké, leálltam a témáról, de pont míg tusolt belenéztem, láttam, hogyan flörtölget, meg beszél meg találkozót srácokkal... aztán amikor beadta, hogy a barátnőjével talizik, akkor megmondtam, hogy üdvözlöm xy srácot, az arca elárulta egyébként magát, de megpróbálta letagadni, én meg megmondtam, hogy igen, belenéztem a telójába, sajnálom, de beigazolódott, hogy nem volt alaptalan a bizalmatlanságom, pakolja még össze a cuccait is gyorsan, és a randi után a lakásomba ne jöjjön vissza. (nyilván imponált neki a saját lakás, meg hogy viszem ide oda, fizetek neki, 23 éves létemre mindent kb, csak hát ez nettó kihasználás, és nem szerelem)... de tök higgadtan én ezt így közöltem vele, szegénykém irult pirult, hazudozott, tagadott össze-vissza mindent, meg kicsapta a hisztit, hogy miért is merem megnézni, meg nem tehetem ezt vele, mert mehet vissza a szüleihez, deeee, én meg megtettem... úgyhogy remélem, hogy nem lesz azért szakítás, meg ilyen nagy hazugságlavina nem indul be, és túljuttok ezen, de ha úgy adódik, merj lépni, kedves kérdező!! és ahhoz ragaszkodj, hogy beszéljetek meg mindent, egy párkapcsolatnak ez a lényege, hogy mindent... és semmi hazudozás nincs :D

2017. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagy ügyet csinálnék belőle. Hazudott, ami nálunk "válóok".

És ha hazudott, nem tudhatod, hogy tényleg nem történt-e megcsalás.

Ott kéne hagynod. Hazudik, hülyének néz, nem érdemel meg.

2017. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Màr csak azért is elolvastam volna hogy tudjam hogy hànyadàn àllunk hogy van e remény vagy tervezgetnek vmit !Eleve ha nincs semmi akkor megmondta volna magàtol is hogy néha beszêlnek hisz több évig jàrtak és baràtok de semmi több !
2017. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hmm... Tényleg mindent elmondtok egymásnak? Vagy csak te mondasz el mindent, ő pedig nem...
2017. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mindig azok voltak a jó kapcsolataim


1. amiben megmaradt a privát szférám

2. nem mondtam el mindent


miért mondom ezt? Ha egy ilyen ügyről beszámol, akkor azon fogsz problémázni, ha nem számol be azon. Ha tagadja azon, ha nem tagadja azon. A helyes cselekedet iit a részéről az lett volna, ha zárja a fiókot, ha már csetelt. Ha nem zárta, akkor valszeg nem annyira fontos neki ez, mint amennyire te gondolod. Másik fontos dolog: sosem nézünk bele a másik levelezésébe. Nekem is volt már belőle bajom, hogy megnéztem és amiatt is mert az enyémet megnézték. Őszintén szólva sema megnéző sem én nem tudtam kideríteni, hogy azt láttam-e amit gondoltam. A másikban csak vakon érdemes bízni:)

2017. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!