Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudok szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szakítani?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt de már többször szakítottunk mivel a világ nézetünk,értékrendünk nagyon különbözik.Barátságból lett szerelem de már 1 éve elmúlt,maradt a megszokás.Eljutottam arra a szintre hogy a viszonylag nagy szexuális vágyam a 0 ára csökkent de nem csak vele szemben hanem már az önkielégítést se élvezem.Nem utálom csak tudom hogy nem ő az akit keresek.A család is biztatgat hogy engedjem mert hogy sokkal szebb barátnőm is lehetne ami szintén valahol engem is piszkál.Az első időszakból sok jó emlékem megmaradt és talán ezek marasztalnak....egyszerűen nem akarom szomorúnak látni,nem akarom hogy sírjon hogy szomorú legyen nem akarom hogy fájjon nekünk ez az egész és szerintem ez az amitől félek.Az ismerősök szerint önző vagyok :\.

2018. máj. 30. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Légy férfi!
2018. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valamit amit még gyanítasz hogy nem hallottam?
2018. máj. 30. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen nem akarom szomorúnak látni,nem akarom hogy sírjon hogy szomorú legyen"

Fú, igen, a jó öreg érzelmi zsarolással nehéz mit kezdeni. Voltam hasonló szituációban, a csajjal már csak megszokásból voltunk együtt, igazából ő is tett nagy ívből a fejemre, alig találkoztunk stb., de nem tudtunk szakítani. Valahányszor próbáltam, jött a könnyezés, a hiszti, az érzelmekkel való zsarolás, a "brühühü, nem bírom nélküled"...

Egyszer aztán elgondolkodtam, hogy ha tényleg nem bírná nélkülem, nem csak szökőévenként találkoznánk. Esetleg ő is, én is próbálnánk tenni a kapcsolatért. És tovább gondolva, arra jutottam, lehet, hogy most sz.r érzés lesz neki, ha szakítunk, de ezzel megkapjuk a lehetőséget egy-egy normális kapcsolatra. Azt mantráztam, hogy hosszabb távon ez lesz a jobb. Olyan, mint mikor a kisgyerek sír, hogy nem akarja bevenni a gyógyszert, mert sz.r íze van, de tudod, hogy be kell neki adni, különben csak romlik az állapota.

2018. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!