Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akarok szakítani vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szakítani vele, azt akarom, hogy ő szakítson velem. El tudom ezt érni? Csinált már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Szeretném ha vége lenne a kapcsolatunknak, mert már meguntam és továbblépnék, de nem akarok én szakítani a barátnőmmel, mert az nyilván nagyon rosszul esne neki. Ő kényelmesen elvan ebben a kapcsolatban, én meg már kifelé kacsingatok. Arra gondoltam, hogy elkezdek lassan egyre jobban úgy viselkedni, hogy kiábránduljon belőlem, és végül ő mondja ki hogy elege lett belőlem és részéről vége. Szerintetek jó taktika ez? Működhet? Melyik lenne a jobb módszer a szakításra?

2018. máj. 25. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy kinyitod a szádat te nyomorék és megmondod mit szeretnél!
2018. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Légy férfi az életben először.
2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

"mert az nyilván nagyon rosszul esne neki." Mert az nem esne rosszul neki, hogyha egyre nagyobb paraszt lennél?


A legnormálisabb (és leggyorsabb) megoldás az, hogyha megmondod neki, hogy vége és kész.

2018. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Édes istenem ne legyél már ekkora gyávaság...állj oda elé mondd el hogy úgy érzed ez már nem vezet sehova meg nem vagy boldog és zárd le...egy szakítás mindig szarul esik, de ez meg szánalmas, hogy félsz lezárni magadtól.
2018. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit csinálsz, ha ő még évekig tűri a bunkóságié?
2018. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jó taktika. Így csak elnyújtod a lány szenvedését, és rabolod a termékeny éveit. Igen, ki fog borulni, ha szakítasz vele. Talán megpróbál majd "visszaszerezni", és nagyon fog neki fájni, ha nem sikerül. De pár hónap alatt túl lesz rajtad, és talál mást, aki szereti.
2018. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó gondolat, értem, hogy a szenvedésén akarsz segíteni, mert igaz, hogy így elnyújtod, de visszaemlékezve mégis elég más, hogy vele szakítanak-e, vagy ő szakít. Szóval ez szép tőled, mégis úgy gondolom, egyszerűbb, ha te szakítasz. Nem tudom, mennyire szeret téged a lány, de ha nagyon, akkor el fogja tűrni, hogy bunkó vagy, csak nem fogja érteni, és ez mindkettőtöknek rossz lesz. Tudom, hogy nehéz szakítani, nyilván nem akarod bántani, csak már nem vagy belé szerelmes. Azt is tudom, hogy nem jó a "rossznak" sem lenni, de meg kell tenned, mert így te is csak szenvedsz. Bátorság.
2018. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Jéééézus ereje, hát mi van veled, ember? :D Próbállak nem megsérteni, de ez rohadt gyerekes viselkedés. Ezzel mindenkinek hazudsz - magadnak is -, nem vállalod fel saját magad, a saját érzelemvilágod, stb.

Lehet ezt emberhez méltó módon is csinálni ám!

2018. máj. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lifeishard ***** válasza:
Nem jó taktika - gyáva, gerinctelen.
2018. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ezt csinálod, bizonytalanságban tartod, és ki fog készülni idegileg, de legalább lesz oka h miért ne legyen veled. Ha őszinte vagy, akkor kiborul, és meg akarja menteni a kapcsolatot körömmel kapaszkodni fog, megoldásokat keres. Miért kérdést fogja kutatni, hosszú idő mig rájön, még hosszabb míg felfogja, jobb ha megtudja mielőbb h új nőkkel akarsz ismerkedni.
2018. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!