Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valakit szeretünk akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szeretünk akkor kitartunk mellette nem?

Figyelt kérdés
A párommal voltak problémaink, végig hajlottunk a megegyezesre, egészen mostanaig, amig nem jött valaki, akivel régen nem jött neki össze. Arra várt vajon csak, hogy legyen aki pótol, es sosem szeretett igazán?
2018. máj. 30. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Jó manipulatív kérdést tettél fel...

A szerelem néha elmúlik, a múlt nem lesz hazugság attól, hogy a dolgok megváltoznak.

2018. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, most meg faj neki, sir, megazert szeretne megolelni, mert nehez neki a dontes. De akkor miert nem engem valaszt?
2018. máj. 30. 18:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Na esmi van a "orokre egyutt leszunk" mondatokkal? Mig nem talalok jobbat?
2018. máj. 30. 18:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Változnak a dolgok, elmúlik a szerelem. Előfordul az ilyen, lehet akkor komolyan gondolta hogy örökké együtt lesztek majd megváltoztak az érzései.

Nem feltétlen tartunk ki amelett akit szeretünk, egy csomó esetet tudnék mondani ahol nem tartanék ki a párom mellett extrémebb példaként ha valami súlyos bűncselekményt követne el, vagy ami hétköznapibb ha éppen nagyon másmilyen jövőt képzelünk el.

2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem, hogy átverve érzed magad, szerintem ilyenkor mindenki. Gondolom, elég friss a dolog, nem meglepő, hogy nem látsz tisztán.

Ha azt mondta, örökre együtt lesztek, akkor azt valószínűleg komolyan is gondolta, akkor érezte. Mi nem tudjuk, mi történt, aminek a hatására ez változott.

2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szerelem önmagában édeskevés egy jól működő kapcsoltahoz és nem old meg automatikusan semmilyen problémát. Amikor az ember azt mondja, hogy "örökre", azt abban a pillanatban komolyan is gondolja általában, de ettől még változhatnak a dolgok, a körülmények, a jellemek, simán történhet ezer dolog, ami miatt érvényét veszti az, amit x idővel ezelőtt hallottál. Az élet a folyamatos változásról szól, aztán ehhez vagy tud a pár alkalmazkodni, együtt fejlődni, egy irányba haladni ugyanabban az időben, vagy nem. Ettől még nettó baromság lenne egy rossz párkapcsolatban benn ragadni, csak azért, mert x éve még úgy gondolta az ember, hogy "örökké".. Ez már nem a középkor szerencsére.
2018. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Egy jól működő kapcsolathoz mind a két félnek tennie kell napi szinten.

Mivel a párod megingott, ez is azt bizonyítja, hogy nem volt elég erős a kapcsolatotok, ő lehet, hogy nem zárta le a múltat azzal az adott személlyel kapcsolatban.


Ez az együtt maradunk örökké csak akkor érvényes, ha mind a két fél komolyan gondolja és tetteivel bizonyítja is évtizedeken keresztül.


Akit szeretünk, persze kitartunk mellette, ha ő is úgy gondolja és érdemesnek látja erre a kapcsolatot és a párját.


Egy kapcsolat két emberen múlik.

2018. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de szerintem tényleg szomorú ő is, nem csak te. A szerelem sajnos nem elég minden esetben.


Én most fogok nemsokára szakítani a barátommal, aki után fogalmam sincs h hogyan lesz tovább, mert biztos h még egy ilyen ember mint ő nincs a világon. Nagyon szoros a kapcsolatunk, de én már látom h nem tudom boldoggá tenni. És ő sem engem. A jövőt tekintve szeretne valamit amit én nem és egyikünk sem olyan h ebből engedünk, sőt, nem is akarjuk h engedjen a másik. Ő ezt még nem tudja, azt hiszi találunk majd megoldást de én már tudom h nem fogunk.


Tudod milyen érzés ez??

2018. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!