Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért szakítani, tényleg én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítani, tényleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Minden tökéletesnek tűnt, aztán egyik napról a másikra megváltozott, figyelmeztető jel nélkül és nem tudtam elérni mobilon, mert nem vette fel, aztán sípolt.

Amikor legközelebb találkoztunk, már szakítani akart, mert neki kevés volt, hogy csak naponta 1-szer írunk egymásnak Facen. Egyszerűen sűrű napjaim voltak (és csak 3-4 napon keresztül volt olyan, hogy csak napi 1-szer írtunk... máskor többször). Mobilon akartam elérni még, hogy halljuk egymás hangját, de lehetetlenség őt elérni, és írta, hogy azért nem beszélhetünk telón, mert készül a konferenciájára.

A szakító oka az volt, hogy "keveset írok" neki...

Most szerintetek komolyan, ha 3-4 napon keresztül kicsit elfoglaltabbak vagyunk és ezt előre jelezzük a másiknak, hogy bocsi, ha mostanság lassabban reagálnék (de napi 1-szer írunk), akkor ez elég ok egy szakításra?

Én hibáztam? Rohanás volt az egész napom, még így is amikor írtam, sokkal többet írtam nála...

Mondtam neki, hogy ezt meg lehet beszélni, kommunikálja felém akkor, hogy ez a baja... de neeem, szerinte az már nem jó, ha nem természetesen jön (tehát ki kellett volna találnom, hogy ő napi többször akar írkálni, különben szakít?), és ő nem akar megváltoztatni senkit.

Írtam volna többször is, ha lett volna nyugisabb napom. És így is lelkesen írtam, amikor írtam. :( Ez tényleg nem érthető meg?

Én 27/F, ő 24/N



2018. jún. 1. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Bedőlsz még az ilyen hülye női játszadozásnak?

Benned kelt bűntudatot, hogy nem kerested elégszer, miközben ő volt az aki felszívódott végül, és még magadat gyötröd?

A nő a szokásos hazug játszmáját nyomatta, hogy rád hárítson minden felelősséget és hibát.

2018. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Te olyan vagy mint, én :) Csak pasiban.


Túl sokat foglalkozol a párod cselekedeteivel. Hogy mit miért csinált, egész nap azon agyalsz, hogy hol szúrtad el, mit csináltál rosszul, mi a baja, mivel bántottad meg....


Hidd el, jobb ez így neked. ( és nekem is...)


Aki szeret, nem fog neked kifogásgyárat építeni. Nem fogja veled éreztetni, hogy egy kalap szr vagy és mindent elkrsz a kapcsolatban. Nem drámázik, nem játsza az agyát, és kreál überbaromságokat.


Vannak nehéz napok, igen. De aki tudja tolerálni a dolgokat, az nem fogja eljátszani a hattyú halálát.


Jobb ez így neked. Keress egy olyan lányt, aki nem hibáztat mindenért, aki képes beszélni, kommunikálni, és nem az első adandó alkalommal, mikor nem tetszik neki valami, akkor kidob a pcsába....


24/L

2018. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Valszeg úgy gondolta nem érdekled eléggé, azért csak egyszer írsz egy nap, és kiábrándult belőled.
2018. jún. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem örülnöd kéne, hogy megszabadultál egy ilyen tapadós, önző hisztérikától..
2018. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

haver örülj, hogy megszabadultál tőle


szerinted egy ilyen kislány kinek kellene? keress inkább egy normális nőt akivel lehet komolyan tervezni

2018. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Nem kár ezért a nőért!

Az is lehet, hogy közben összejött egy másik pasival, csak nem fogja ezt neked indokként elmondani.

És bár "a nők nőből vannak" ahogy egy ismerősöm mondta egyszer, legközelebb ügyelj arra, hogy az ilyen játszmázós nőket azonnal vágd ki, mint a sz...ó macskát. Csak olyannal kezdj bármit is, akin látod, hogy őszintén és önzetlenül szeret téged. Játszmázás nélkül.


Ui.: bár én idősebb vagyok, de soha nem írtam volna neki napközben. Esténként egyszer felhívnám, egyébként pedig minél gyakrabban személyesen is találkozzunk. Megkockáztatom, hogy az ilyen FB-mániás (vagy régebben SMS-mániás) nő valójában pont a valóságos találkozást kerüli, a valóságos kapcsolattól fél. Intimitás-kerülés. Te olyat keress, aki nem FB-üzenetekre vágyik, hanem ölelésre és csókokra.

2018. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!