Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lesz könnyebb, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz könnyebb, ha minden nap látom?

Figyelt kérdés
1 hónap telt el mióta vége lett a barátommal. Sajnos egy helyen dolgozunk, ez eléggé megnehezíti a felejtést. Amikor úgy érzem könnyebb, megjelenik. Életemben nem voltam ilyen helyzetben, mikor leszek így túl rajta...
2018. jún. 1. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld elterelni a gondolataidat. Tudom nehéz lesz, de ha nem akarsz megőrülni, akkor szépen lassan lezárod a múltat. Kiírhatod magadból a fájdalmaidat, ha segít. Írd le, hogy miért lett vége a kapcsolatnak és hogy miért jó az, hogy ti már nem vagytok együtt.

Ha működött volna a kapcsolat, akkor nem lennétek külön.


Nincs konkrét idő, amikortól könnyebb lesz. Neked kell tenni azért, hogy lezárd a multatad.

2018. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy így meg nehezebb felejteni.

A szív sosem felejt, csak megszokja az érzéseket és ha nem tudja hogy hogy kell majd megtanulja. :(

Nekem 2-3 év után is rossz , peddig csak 6 hónapot voltam vele.

Ha tényleg el akarod felejteni, váltani kell munkahelyet.

Sajnos.

2018. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is epp emiatt munkahelyvaltasban....
2018. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Elsö hozzászóló, igen, megpróbálom majd kiirni magamból, egyébként is el akartam kezdeni naplót irni. De néha azt érzem, hogy nincs kedvem nélküle élni.

Nagyon szerettem és mindent megtettem, hogy müködjön a kapcsolatunk. És igazándiból valahogy elfelejtettem a rossz dolgokat. Szóval elég nehéz lesz túljutnom ezen.

2018. jún. 1. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Válts melóhelyet.
2018. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!