Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettétek, hogy egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek, hogy egyre könnyebb a pártalálás? Mintha nagyobb hajlandóságot mutatnának az emberek arra, hogy legyen valakijük. Csak én látom így?

Figyelt kérdés
Pár éve sok "esélytelen" embert láttam aki sekinek sem kellett. Mára ők is mind kapcsolatban vannak.
2013. szept. 15. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nemrég olvastam egy cikket ami ennek az ellenkezőjét állította. Nem tudok ellentmondani én se kerestem ,de egymásra találtunk.


F/20

2013. szept. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük egy randi nélkül lett egy komoly kapcsolatom, úgyhogy lehet, de erre sokat vártam! :D
2013. szept. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó ez így igaz, viszont ezek a kapcsolatok nem is olyanok mint régen.
2013. szept. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én eddig nem ezt tapasztaltam. Akárkit sodort az utóbbi hónapokban elém az élet, mind "csak szex és más semmi" felállást akart volna.
2013. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem vettük észre. 106 férfira jut 100 nő a 18-30 éves korosztályban, és az elvándorlás is növekedést mutat.
2013. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem a pártalálás lett könnyebb, hanem az hogy szerezz valakit. De az még kilométerekre van attól hogy párodnak nevezd.
2013. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Még ha van is ilyen tendencia, hiába, mert a csúnya férfiak úgyse találnak párt soha.
2013. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondanám, kedves utolsó én se vagyok valami model srác közelse :D és mégis találtam egy szép lányt.
2013. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Persze, azoknak könnyebb találni valakit, akiknek bárki megfelel, csak ne legyenek egyedül. De akik tényleg olyan embert keresnek, akivel valóban boldogok tudnak lenni és teljesnek érzik a kapcsolatot, azok sokkal nehezebb helyzetben vannak.
2013. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Akkor csak szerinted nem nézel ki jól. Főleg ha tényleg romantikus vagy, mert ahhoz tényleg nagyon jóképűnek kell lenni, h a lányok elviseljék a romantikát.
2013. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!