Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyebb elfelejteni egy fiút, akit szeretek úgy, ha soha többé nem látom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jártam, szakítás után nem maradtunk jó viszonyban, viszont én még érzek iránta ... eddig szakítás után mindennap láttam, most viszont a sors úgy hozza, hogy talán soha többé nem látom :( és most olyan szomorú vagyok emiatt. Jó volt még az is h láthattam ... most pedig :( Mit csináljak? :(
2009. ápr. 27. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen így biztosan elfogod felejteni.
2009. ápr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled, én is voltam már így, és most is így vagyok! eleinte nehéz, hogy még csak nem is láthatod, de jobb lesz így hidd el! Mindenképpen könnyebb lesz. De még így is nehéz lesz elfelejteni, ha nagyon szereted...
2009. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért volt jó, hogy láttad, mert nem akartad elfelejteni! Igazából azért fáj, mert a Te szívedben most történik csak meg a szakítás... :( Sajnálom...
2009. ápr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hajjaj köszi a válaszokat, az utolsón sírni kezdtem :(
2009. ápr. 27. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El fogod felejteni ne aggódj!És így,hogy nem találkoztok sokkal könnyebb lesz!Minden nappal egyre kevesebbet fogsz rá gondolni és nemsokára csak egy emlék lesz akivel jártál...Ha már mosolyogva tudsz majd azokra az időkre gondolni mikor együtt voltatok és nem sírod el magad az emlékeken akkor túl vagy rajta!
2009. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, ha megrígattalak... :( de szerintem ez így van... nem volt ez lezárva benned! Túl kell lépned! Addig nem jöhet az új, amíg ő lakik a szívedben!
2009. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!