Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex probléma! Egyszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex probléma! Egyszerű a kérdésem! Adott volt egy kapcsolat, aminek 16 hónapja vége! A kedves ex lányban mégsem zárult le a dolog! Folyton vissza jár! Szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

A szakítás után kb 8 hónapig jatszotta azt,hogy se veled se nélküled..Nagyon csúnyán szivatott..Én mindig engedtem neki,hisz én hülye szerettem S vissza vártam! Eltűnt hetekre,majd mikor én már zártam volna elő bukkant,persze megint jó pofára ejtve engem..Közben megismerkedtem egy lánnyal,össze is jöttünk!Ez idő alatt nem keresett semmien formában!Azt tudni kell rola,hogy jogi diplomás emberről beszélünk,de a beszelgeteseink úgy zajlottak mint két putris cigány pár közt!Egy darabig enis felvettem a kesztyűt,de rájöttem nincs értelme sem beszélni neki,sem kontaktálni vele..Mindenért én vagyok a hibás,hogy én elrontottam mindent,és ő pedig egy Szent lélek..Nos a kapcsolat alatt valóban voltak hibáim amit igyekeztem javítani..Szóval vissza járt hozzám de közben élte az életét..Nemtudom úgy érzem fejben nagy bajai vannak..Idén februárban szakítottam a lánnyal,szinte az nap megkeresett telefonon.Ugy voltam vele,hogy talán változott annyit,hogy maradjunk jóban..És örültem is neki hogy megkeresett,bíztam benne hogy újra tudjuk kezdeni..Persze nem újra talik..mesenger egész nap..és Viber bla bla..semmit nem változott a dolog..mondtam neki,hogy én újra akarom kezdeni és kedzjuk is el,hisz remekül alakulnak a dolgok..ő itt visszavonulót fújt,mindenre hivatkozva,szóval terelt.Rogton át láttam a dolgok,hogy újra mit akar.. Ezért közöltem vele,hogy én itt kiszálok és nem érdekel a dolog!Az elmondásai alapján nem tud elfelejteni,és nagyon fontos vagyok neki,ami nagyon jó vicc ugye?:)

Persze soha nem hagy békén..Ki veszekedi magát velem,elhord mindennek meg az exeimet is..és soha többé bla bla bla..majd 2-3 5-6 naponta vagy 2-4 hetente ír..hogy vagyok bla bla..Most ott tartok hogy tiltva van mindenhonnen,mert egyszerűen tarthatatlan ez a dolog!Nagyon megköszönném az olyan emberek válaszait akik jártak már így!vagy véleményt alkotnanak erről a lányról aki 27 éves!pl eljött a házam elé lefényképezte a házat majd elkuldte mesengeren a képet,hogy itt volt...aztán mert én nem reagálok neki,ki rinyalta magát,hogy nem tud elfelejteni,és nap mint nap meg erőszakolja a lelkét,és fontos vagyok..és szerelmet akár,meg tőlem gyereket,velem sírni és nevetni,meg velem kelni bla bla bla...2 évet voltunk együtt,ebből másfél évet együtt laktunk!én lezartam és tovább mentem,amit tudattam vele is!mi lehet a baja?köszönöm aki válaszol!


2018. jún. 2. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem talál mást, aki elviseli a hülyeségeit. Mondjuk még ennyire tapadós lánnyal nem volt dolgom. Szerintem, ha megkeres beszélj vele normálisan, (ne alacsonyodj le a szintjére) ha rád ír kérj tőle személyes találkozót és ne menj bele napokig tartó írogatásba.
2018. jún. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál!A személyes találkozót is meg ejtették,ahol elmondtam neki,hogy zárjuk le és ne legyen kontakt,és haggyuk egymást nyugodtan élni!Személyesen mindig elmondja,hogy ok akkor jó,ő itt lezárja mert már sok idő eltelt,és már ő nem tudna 100% ban úgy bele állni ahogy én elvárnám,meg nem tudja lenyelni,hogy nekem volt komoly kapcsolatom és én annak a valakinek fogtam a kezét stb...Ezt a személyes találkozót milliószor eljatszottuk!De két nap után írt.."Szia hogy vagy?" Szóval ezis sansztalan..
2018. jún. 2. 10:53
 3/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
Ideje tököt növesztened.
2018. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy darabig próbáltam normális kontaktot ápolni vele!Ami nem ment!Nem a tök növesztésen van a hangsúly!Hidd el hatalmas ívben nincs vele foglalkozva!Csak érdekel,hogy mitől ilyen és miért viselkedik így!
2018. jún. 2. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem, akkor a normális hangnemem túl vagytok. Viszont tényleg nem normális akkor a viselkedése, egyszerűen képtelen téged elengedni. Vagy letiltod és nem foglalkozol vele, de írtad ez is megtörtént. Akkor próbálj beszélni valami ismerősével, vagy család tagjával, hogy ez így nem mehet tovább (a te és a saját életét is megkeseríti) és szerinted orvosi segítségre szorul - ez a leghumánusabb szerintem.
2018. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbáltam szépen elmondani!Próbáltam csúnyán!Már már megalázó szavakkal amire nem vagyok büszke,hisz nekem nem kenyerem ez a stílusú beszéd!Olyan szinten megalaztam és degradaltam szavakkal,hogy egy ép elméjű ember szoba nem állna velem..De ez két nap és ír!Újra kezdeni nem akarja..De ezt műveli! Család, ismerős hozzájuk felesleges mennem...Anyukának mutatni akartam pár beszélgetést,hogy ez van..Nem hitte el és nem volt hajlandó megnézni.. Hogy az nem igaz..!Az ő lánya nem olyan!És tudjam meg én már rég a fasorban sem vagyok :) Nyilván erről árulkodik ez a bő 16 hónap ugyebár :)

Nem foglalkozom vele!A kocsimra szerelmes leveleket rakott..és sorolhatnám..Közben próbál élni..Ismerkedik bulizik..pasizik..és mégis ez van :) :)

2018. jún. 2. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
tragya no
2018. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban az!De szerinte ez a jó felfogás!És így helyes élni! :)
2018. jún. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!