Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne az a pont, ami után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az a pont, ami után lépnétek? (Komolyan zaklat az exem)

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nem vagyunk együtt. Az érzelmi zsarolás minden palettáját végigjátszotta már. Sírás, öngyilkossággal való fenyegetőzés, ócsárolás, utcán való követés, a lakásom megfigyelése (mikor van felkapcsolva a villany, mikor nincs, stb).

Már a létező összes helyről letöröltem és letiltottam (közösségi oldalak), mint az óvodában. Valahonnan mégis mindig figyel. Telefonszámait szintén tiltottam, maximum pár nap telik el és új számról írogat.

Jelenleg a kőkemény szidás van porondon, hogy én mennyire undorító, szar ember/nő vagyok és igazából szégyelli hogy valaha köze volt hozzám, mert ő bezzeg baromi jó pali és nézzek már magamra, stb. Totálisan leépít, úgy érzem.. Nem reagálok neki, mégsem hagyja abba. Nagyon durván ócsárol, aztán hirtelen bocsánatot kér, majd másnap ismét jönnek az ócsárló üzenetek, emberi mivolthoz totál méltatlan stílusban.

Hétvégén megjelent a szórakozóhelyen, ahol voltam, persze rögtön eljöttem. Az utcán végig követett, majdnem hazáig. A kommunikációm ekkor is csak annyi volt, ha nem megy el, ráhívom a rendőröket. Elment. Azóta megint zaklat. Megőrülök már tőle. Mit csináljak? Komolyan jelentsem fel?

28/N

Ő pedig 31/F


2018. jún. 3. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Jelentsd fel! Rágalmazás, becsületsértés, fenyegetés. A rendőrség majd megmondja, hogy mit kell tenned.
2018. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél bejelentést a rendőrségen.
2018. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném hogy tennének bármit is a rendőrségen. Nincs 2 jól megtermett férfi ismerősöd akik elbeszélgetnének a fejével? Szerintem hatékonyabb megoldás lenne mint a rendőrökkel fenyegetőzni.
2018. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Cserélj számot egy időre és jelentsd fel, ha úgy érzed.

31/f

2018. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Zaklatasert feljelentheted. Elotte legyen nyom sms-bn, hogy kred fejezze be kovetesed, hivogatasod. Sose vedd fol es ne kuldj neki magadtol sms-t. Ugynis, ha vlaszolsz akkor nem.fogjk zaklataskent elismerni...legyen nyoma te elutasitottad minden kozeledeset es ezt le is irtad tobb alkLomml...

H szamt cserelsz az jo, mert idot nyersz.

Utci kovetes az mar fenyegetesnek minosul ott egybol hivd rendorseget, utan ugyis bejelentest kell tenned szemelyesen.

Tavoltartasit tudnak elrendelni, h zt megszegi utn indul komolyabb eljaras zklatas miatt.

Sokszor eleg egy komoly kozles (IRASOS NYOMA LEGYEN), hogy ezt a feljelentest megteszed, de h nem akkor meg tedd meg.

Nem.kell mindent elturnod.

2018. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel!Vagy veresd meg.
2018. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Távoltartási végzés?
2018. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nincs 2 jól megtermett férfi ismerősöd akik elbeszélgetnének a fejével?"


Ez jogilag tisztább, mint a zaklatás?

2018. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Hm...nekem az vált be hasonlóan durva esetben, hogy a barátaim elbeszélgettek vele. Lecarom mennyire tiszta jogilag, hatásos volt és azonnal felhagyott a zaklatással.
2018. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szergej55 ***** válasza:
Normál esetben azt mondanám, hogy jelentsd fel, de ismerve a hazai igazságszolgáltatási gyakorlat egyes epizódjait mégsem tudom ezt 100 százalékos garanciaként tálalni. Első körben azért talán jobban megéri, hátha sikerül elérni valamit, bár az ilyen manipulatív gennygombócokkal nem könnyű a bíróságon sem. Ha nem válik be a dolog, bár ennyi tettlegességnél és bizonyítékkal már van rá jó esélyed, hogy sikerüljön elérni valamit, akkor kell összehozni az illetőt néhány markosabb legénnyel.
2018. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!