Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdjek ezutan az életemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezutan az életemmel?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve együtt vagyunk es tervezgessük a közös jövöt(összeköltözés.házasság.gyerekek stb) de en tudom hogy különböző okok miatt nem lehet közös jövönk es szakitanunk kell.de nem tudom hogy közöljem vele.mert nagyon szeretjeük egymást es nélküle nem tudom az életem elképzelni.csak félek hogy ezt el mondom neki akkkr összeomlik lelkilek es valami hülyeséget csinál.hajlamos rá hogy kárt tesz magába.nem tudom hogy ilyenkor mi a helyes döntés.
2018. jún. 4. 16:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ő szakítson veled megmarad az önbecsüléses stb. ezt hogy oldod meg hát az..
2018. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem tudom hogy érjem el hogy szakitson velem.idáig mar sokszor megbantottam es vesztunk össze de meg bocsátott.
2018. jún. 4. 16:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha házasság, gyerek témában egyetértetek, akkor mi miatt nem lehet közös jövőtök? Mi az az ok, ami ennyire súlyos és megoldhatatlan, de közben neki fel se tűnik? Nekem ez életszerűtlen. Ha komoly gond lenne, akkor ő is tudna róla, ha meg nem komoly gond, akkor meg lehet oldani.

Mondjuk elsőként beszéld meg vele, kérdezd meg, neki mi a javaslata, hogy tudnátok szerinte megoldani a problémát.

2018. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek.
2018. jún. 4. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
ha nagyon szakítani akarsz akkor egy lány ismerősöd elcsábíthatná ha kiderül akkor szoppancs dehát ha nem megy vagy kezdj el követelőzni azt mindenki utálja
2018. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kedves "Áron"

Elárulnád, milyen "hülyeséget" "ugattam" a válaszomban? :)

Érdekelne, hogy az, hogy kommunikálni kellene, miért számít a szemedben rossz opciónak.

2018. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kezd el kritizálni eleve elmondhatnád mi a bajod stb. és akkor meg is oldhatja
2018. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Milyen okok miatt gondolod, hogy nem lehet közös jövőtök?
2018. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NDSM ***** válasza:
62%
Nem értem a problémádat. Ha minden klappol, akkor miért nincs közös jövőtök? Amúgy ha úgyis tudod, hogy szakítani fogtok, akkor tedd meg minél hamarabb. Ha halogatód csak rosszabb lesz. Az meg, hogy 1 másik felnőtt ember ezután mit tesz már nem a te felelősséged.
2018. jún. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
'Felnőtt párkapcsolat' :DDDD Jézi, te az életben sem lehetsz valami sikeres/felelősségteljes ember.
2018. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!