Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet a szakítást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a szakítást átvészelni a szakító fél részéről?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom jó, de vannak problémák. A barátom nagyon szeret engem, én is őt. Viszont régóta húzódnak ugyanazok a problémák. Én megismerkedtem valakivel, és fogalmam sincs, lesz-e ebből valami, de nagyon nagy hatással volt rám, és én is őrá. Legalábbis nagyon úgy nézett ki. Viszont nincsen erre sem garancia. Megfogalmazódott bennem, hogy szakítsak, de a barátomnak nagyon fáj, és mindent kitalál, hogy ne szakítsunk. Nekem is nagyon fáj, hogy az ő szenvedését látom. Egyrészről, másrészről pedig az új lehetőségen agyalok. Nem tudom, mi lenne a jó, pláne, hogy én is szeretem a barátomat, de akkor miért akarok mást. És hogy tudnám neki ezt könnyebbé tenni?

2018. jún. 9. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mártírkodni például. Nyilván fáj neki, mert ő szeret, te meg nem. Azzal teszed legjobbat, ha nem húzod-halasztod, szerintem iszonyat megalázó csak szánalomból együtt lenni valakivel. Se te, se ő nem boldog így.
2018. jún. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már. Ilyenkor se vele foglalkozol igazán, csak nem akarsz bűntudatot érezni, amiért kirakod, mint a rühes kutyát.

Olyan a világon nincs, hogy majd valami csodaszerrel ezt te neki könnyebbé teszed (és persze magadnak is kényelmesebbé) utána majd mosolyogva elváltok.

Ha ott akarod hagyni, szíved joga, csak ne legyél még ahhoz is gyáva, hogy ezt fel is vállald.

2018. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
"Én nagyon szeretem a barátomat, csak éppen nem kell és mással szeretnék lenni." LoL
2018. jún. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha másra vágysz, miért gondolod, hogy szereted?
2018. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem tudom, miért bűn, ha valaki rájön, hogy nem jó a kapcsolata és szakítani akar.

meg is mondtam neki, mi a helyzet, de ő kitalál mindenfélét, hogy ne kelljen.

2018. jún. 9. 16:57
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, hagyd már ezt a blőd dumát. Nincs olyan, hogy ne kelljen szakítani!!! Fogd fel, értsd meg. Nem lehet a másikat arra kényszeríteni, hogy maradjon kapcsolatban, ha az kijelenti, hogy ne haragudj Sanyikám, de részemről ennek vége.
2018. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

elég szánalmas a pasid és önző, hogy úgy ragaszkodik hozzád, hogy te már nem akarsz vele lenni, ezt nevezik érzemi zsarolásnak.


egyértelmű, h. te már rég nem vagy szerelmes belé, másba viszont kezdesz az lenni.


ha együtt éltek, fogd a cuccaidat, és mikor nincs otthon, költözz el, face-ről tiltsd le, telefont ne vedd fel neki, ennyi.


nem kell visszafele nézni.


minden más esetben zaklatás amit a párod csinál.


de az sem tetszik, h. játszod a mártírt, és olyan nagyon kíméletes akarsz lenni.


egy sebtapaszt sem lehet úgy letépni, h. ne fájjon.


vannak az életben olyan dolgok, amik úgyis kibszottul fájnak, felesleges itt terézanyut játszani.

2018. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

szerintem itt páran nem tudják a mártír jelentését. de azért köszönöm a válaszokat, meglátásokat.

bennem is kavarognak a dolgok, nehéz olyat ennyire megbántani, aki nem ártott az embernek, csak valami nem oké, ennyi az egész.

2018. jún. 9. 21:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy mindig kitalál valamit. Határozottan megmondod, hogy szakitani akarsz és kész. Elbucsúzol, lezárod, nem kommunikálsz vele többet. Persze rossz megbántani a másikat, a szakítás mindig rossz érzés a feleknek, de ez van, van az úgy mikor ezt meg kell lépni. Ilyenkor az a legjobb, ha minél rövidebbre van zárva, és bincs elhúzva mint a rétestészta. Úgy sokkal nagyobb fájdalmat okoz, mert feleslegesen éltetve van a másikban a remény.

Szóval nem kell a kifogásokat meghallgatni, sem mérlegelni. Szakitani akarsz, tedd meg.

2018. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nah! Tipikus peldaja vagy korunk konnyelmu felfogasanak , pontosan ezert nem hiszek mar a parkapcsolatokban es a hazassagban , nincs mar holtodig-holtomiglan maximum erdekbol. Te se vagy r****c ugye? “Te csak keresed a boldogsagot”. Grrrrr A feminizmus tonkretett mindent! Hipergám feminista r*****ok mindenutt! Es ezek a tanacsok a tobbi notol , h tiltsd le minden platformon es ne allj vele szoba majd , sz*rd le az erzeseit , legyel szivtelen. Undorito , gyomorforgato ,hanyingerem van tole! Emberi nullak vagytok!!! Egyebkent azt gondolom , h szereted ot

csak uj izgalmakra es uj szerelemre vagysz. De arra gondolj ,h az is elmulik majd egyszer! Es ha a jelenlegi parod megbecsul es szeret es ezt sokszor erezteti is veled , akkor lehet ,h megfogod banni még te ezt a valtast!

2018. jún. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!